Artykuły do tagu: MOPS

Radomsko: Klub na
W jednej z dzielnic Radomska tzw. „Rozalce” otwarto Klub Wolontariusza. W piwnicach kamienicy utworzono świetlicę, gdzie spotykają się i młodsi i starsi mieszkańcy. Jest czas na rozmowy, ale też na konkretne działania, które zmieniają dzielnicę. Wszystkim kieruje Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w ramach projektu „Trzy podwórka”.
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sulejowie realizuje projekt systemowy ,,Aktywność własną drogą do sukcesu”.
Radomsko: Rodzinny piknik na „Rozalce”
Rodzinny piknik przygotowany przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomsku cieszył się dużym zainteresowaniem. Skierowany był do mieszkańców jednej z uboższych dzielnic miasta tzw.”Rozalki”. Przygotowano stoiska kulinarne, z dziećmi bawili się animatorzy. Specjalne pokazy przygotowali radomszczańscy strażacy i policjanci. A bajki na scenie czytali miejscy radni.
“Życie na niby” Jacka Musiatowicza
W czwartek (23 lutego) w Publicznym Gimnazjum w Wolborzu gościł Jacek Musiatowicz - poeta, pieśniarz, bard, współpracujący z wieloma artystami polskiej sceny muzycznej oraz ceniony profilaktyk uzależnień.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat