Artykuły do tagu: KMP

Jakie było zadowolenie jednego z mieszkańców Piotrkowa który przed sklepem spostrzegł swój skradziony przed trzema laty rower. Mężczyzna wczoraj rozpoznał pojazd i natychmiast poinformował o tym fakcie policję.
Piotrkowscy policjanci kilka razy w miesiącu zabezpieczają materiały pirackie. Ostatni taki przypadek miał miejsce kilka dni temu w Sulejowie. Zatrzymano tam osiemnastolatka, który na dysku swojego komputera miał zainstalowane nielegalne oprogramowanie, a domu 145 nielegalnie powielonych płyt.
Wczoraj w godzinach popołudniowych w okolicach Piotrkowa na krajowej "jedynce" doszło do tragedii. Zderzyły się trzy pojazdy. W wyniku odniesionych obrażeń zmarł 52-letni łodzianin kierujący golfem.
Piotrków: Wypadek na Sienkiewicza
Ok godz 14-stej na skrzyżowaniu Sienkiewicza z Piłsudskiego doszło do wypadku. 60-letni piotrkowianin kierujący Oplem Kadettem nie ustąpił pierwszeństwa 28-letniemu kierowcy Opla Astry i doszło do zderzenia.
Policjanci zatrzymali 18-letniego pirata. Już usłyszał zarzuty. Za nielegalne kopiowanie może posiedzieć do 5 lat.
Kilkudniowe śledztwo przyniosło efekty. W ręce piotrkowskich policjantów wpadli sprawcy rozboju, którzy na ulicy Jagiellońskiej zaatakowali 31-letniego mieszkańca Piotrkowa.
18-letnia dziewczyna z urazem głowy trafiła do piotrkowskiego szpitala po tym jak fiat 126p, którym jechała jako pasażerka zderzył się z fordem.
Z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu trafił do szpitala 45-letni kierowca forda, w którego pojazd uderzył autobus PKS-u. Do wypadku doszło wczoraj wieczorem w Al. Kopernika w Piotrkowie.
Dźgnęła nożem członka rodziny, a potem wsiadła z mężem w samochód i uciekła z miejsca przestępstwa. Daleko jednak nie odjechała. 35-letnia obywatelka Rumunii została zatrzymana w Poniatowie przez policjantów z drogówki.
Piotrków: Młodociani rozbojarze złapani
Dwaj młodzi wandale zostali zatrzymani przez policję po tym jak bez powodu uszkodzili samochód na ulicy Kobyłeckiego. Jak się okazało nie był to ich jedyny rozbój tego wieczoru.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat