Artykuły do tagu: KMP

Wolbórz: Brutalne zabójstwo 55-latka
Oblał denaturatem i podpalił. Bestialskim zabójstwem zakończyła się kłótnia podczas alkoholowej libacji. Częsciowo spalone zwłoki 55-latka, znalazła w przydomowej szopie matka ofiary. Do tragedii doszło 2-dni temu w Wolborzu, jednak policja ze względu na dobro śledztwa dopiero teraz poinformowała o zdarzeniu.
Policjanci patrolujący ulicę Słowackiego zauważyli grupkę piotrkowian odpowiadającym rysopisom sprawców, którzy kilka dni temu wybili szybę w sklepie przy Placu Kościuszki.
Ojciec i dwóch synów wspólnie kradli paliwo. Policja złapała ich na gorącym uczynku.
Wczoraj na ulicy Sienkiewicza 57-letnia kobieta została okradziona przez oszustkę, pozornie zbierającą pieniądze dla swoich dzieci.
W ciągu dwóch dni długiego weekendu na drogach Piotrkowa doszło do dwóch wypadków drogowych, w których 2 osoby zostały ranne. Policjanci zatrzymali też 5 nietrzeźwych kierujących.
Policjanci z Sekcji Kryminalnej Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie rozpracowali sprawę seryjnych włamań do piwnic. Ustalili, że sprawcy działają najczęściej w godzinach dopołudniowych, gdy mieszkańcy przebywają w pracy. Łupem złodziei najczęściej „padały” rowery.
Piotrków: kasjerka wyłudziła ponad 700 tys. złotych
Do piotrkowskiej komendy zgłosiła się wiceprezes jednej z kas kredytowych z siedzibą w Bytomiu i poinformowała policjantów, że w oddziale w Piotrkowie Trybunalskim doszło do wyłudzenia kredytów przez jedną z pracownic na kwotę ponad 700 tysięcy złotych.
Śmiertelny wypadek na skrzyżowaniu Kopernika i 3 Maja
Zginęła 44-letnia kobieta. Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierująca daewoo tico 43-letnia mieszkanka powiatu, wjeżdżając na skrzyżowanie Kopernika i 3 Maja nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu mercedesem vito 30-letniemu mieszkańcowi powiatu Łódź Wschód.
Policjanci z sekcji do walki z przestępczością gospodarczą, opierając się na materiałach własnych, przeszukali jedno z mieszkań na osiedlu Jagiellońskim. Znaleziono kilkadziesiąt "wypalanek". 23-letniemu piratowi grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.
Obywatwlki Słowacji usiłowały sprzedać podróbki markowych perfum. Towar, z zastrzeżonymi znakami towarowymi znanych producentów,oferowały właścicielom i pracownikom sklepów przy ulicy Wojska Polskiego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat