Artykuły do tagu: Harc

Licytacja rozgrzała publiczność. Wszystko dla Patryka
To był wyjątkowy koncert. Piotrkowski HARC postanowił pomóc koledze – Patrykowi, który zachorował – a przy okazji zorganizował wydarzenie, które przyciągnęło wielu ludzi o wielkich sercach.
Koszulka z autografami naszej reprezentacji może być Twoja!
Koszulka z autografami Lewandowskiego, Milika, Krychowiaka, Błaszczykowskiego i pozostałych reprezentantów Polski na Euro 2016 może być Twoja. Na zdobycie tego niezwykłego trofeum kibica będzie szansa już 18 czerwca w piotrkowskim MOK-u.
Wypowiadają wojnę, bo chcą pomóc koledze
Wspólnie wypowiedzmy wojnę rakowi i razem ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Dzieci i Młodzieży HARC pomóżmy Patrykowi, który zachorował.
Puchar Chrobrego nadal przyciąga tłumy
Tym razem zespołów walczących o Puchar Chrobrego jest nieco mniej niż poprzednio, ale to wciąż największy amatorski turniej siatkarski w regionie. W sobotę w Piotrkowie rozpoczął się 6. Amatorski Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Chrobrego.
Monika Chyla Wolontariuszem Roku 2015
Wolontariuszem Roku 2015 została Monika Chyla. - Myślę, że dobro do człowieka wraca, dlatego chcę pomagać i zawsze będę to robić – powiedziała tuż po odebraniu statuetki.
W sobotę poznamy Wolontariusza Roku 2015
Mieszkańcom Piotrkowa przypominamy, że już w najbliższą sobotę, 5 grudnia w Miejskim Ośrodku Kultury odbędzie się trzecia edycja Gali Wolontariatu. Wstęp wolny, początek o godz. 18.00.
Znów wybiorą wolontariusza roku
Już po raz trzeci Piotrkowskie Centrum Wolontariatu działające przy Stowarzyszeniu Dzieci i Młodzieży HARC ogłasza Plebiscyt Wolontariusz Roku 2015.
30.10.2015 06:23
Zbliża się 1 listopada, piotrkowscy harcerze rozpoczęli sprzedaż zniczy. Ceny zaczynają się już od półtora złotego. Dlaczego warto kupić znicze u harcerzy?
Święto latawca na lotnisku w Piotrkowie
Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży HARC zorganizowało w niedzielę drugą edycję Święta Latawca. Na piotrkowskim lotnisku pojawiło się ponad 300 osób pragnących obejrzeć niebo usłane kolorowymi latawcami. Do konkursu zgłosiło się w tym roku aż 106 latawców – to ponad dwa razy więcej niż w ubiegłorocznej edycji.
28.09.2015 10:42
Harcerze uczyli harcerzy
Harcerze z drużyny z Woli Krzysztoporskiej działającej przy Szczepie Drużyn Ósmych HARC zorganizowali dla swoich kolegów i koleżanek bieg harcerski, dzieląc się umiejętnościami zdobytymi podczas zbiórek, biwaków i obozów

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat