Artykuły do tagu: Harc

W Piotrkowie harcerzy nie ubywa
Tragedia harcerzy w Suszku, w której śmierć poniosły dwie dziewczynki, mogła wywołać spadek zaufania rodziców do środowisk harcerskich i strach przed posyłaniem dzieci na obozy. Czy taki problem istnieje w Piotrkowie?
Pierwsze dary dla poszkodowanych
Kilkaset zeszytów, książki, farby, kredki, długopisy, bloki rysunkowe a także inne przybory szkolne zebrano podczas niedzielnej akcji HARCa. Wszystko trafi do dzieci poszkodowanych podczas nawałnicy jaka przeszła dwa tygodnie temu nad północną częścią Polski.
HARC chce wesprzeć dzieci z Pomorza
Piotrkowskie Stowarzyszenie HARC organizuje zbiórkę artykułów szkolnych (i nie tylko) dla mieszkańców Pomorza poszkodowanych przez nawałnicę, która kilkanaście dni temu przeszła nad ich regionem.
Przeprowadzili kontrolę obozowisk
Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi, insp. Andrzej Łapiński, polecił skontrolować obozowiska położone w lasach województwa łódzkiego.
Przeszli przez trzy epoki
W sobotę odbyła się w Piotrkowie gra miejska „Pętla czasu”, organizatorem zabawy było Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży HARC.
Znajdą się w pętli czasu
W najbliższą sobotę o godzinie 10.00 rozpocznie się w Rynku Trybunalskim kolejna, piąta już gra miejska zorganizowana przez Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży HARC.
W tym roku Puchar Chrobrego wywalczyli...
W tym roku walka o Puchar Chrobrego była wyjątkowo zacięta, w tym największym w regionie amatorskim turnieju piłki siatkowej rywalizowały 23 zespoły, 16 męskich i 7 żeńskich, do fazy finałowej awansowało 12 z nich, w miniony weekend poznaliśmy tych najlepszych. Wśród pań zwyciężyły reprezentantki I LO, a wśród panów tytuł obronili siatkarze zespołu Mamrot Wilkowyje.
12 zespołów powalczy o tytuł
23 zespoły – 16 męskich i 7 żeńskich rozpoczęło rywalizację o Puchar Chrobrego. W miniony weekend wyłoniono zespoły, które 11 i 12 marca powalczą o zwycięstwo w tym największym w regionie amatorskim turnieju siatkarskim.
Kto tym razem wywalczy Puchar Chrobrego?
Po raz siódmy miłośnicy siatkówki z Piotrkowa i nie tylko spotkają się w Hali Sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Piotrkowie Trybunalskim przy ulicy Sienkiewicza 10/12, żeby powalczyć o Puchar Chrobrego.
01.02.2017 06:18
Aktywne ferie harcerzy
Harcerze i harcerki z Hufca ZHP Piotrków spędzili tegoroczne ferie zimowe niezwykle aktywnie. Pojechali bowiem na zimowisko do Małego Cichego i Rajczy, tam mogli doskonalić lub dopiero rozpocząć sztukę jazdy na nartach.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat