Artykuły do tagu: Fabryka

Ruszyła budowa fabryki Haeringa w Stanach Zjednoczonych
Ruszyła budowa nowej fabryki Haeringa. Zakład produkcyjny w USA zlokalizowany jest w miejscowości Lavonia w stanie Georgia. Zatrudniać będzie także kilku Polaków.
Wiatrakowce produkują w Piotrkowie
Mały, zwinny, w dodatku kosztuje tyle, co samochód, a nie trzeba stać w korkach. Wiatrakowce (podobno) stają się coraz popularniejsze. Maszyny przypominające małe helikoptery produkowane są w Piotrkowie. Wiedzieliście o tym?
Haering otwiera fabrykę w USA. Czy będą tam też pracować piotrkowianie?
Firma Haering, należąca do światowych liderów producentów detali precyzyjnych oraz podzespołów dla przemysłu motoryzacyjnego, otworzy swój zakład w Stanach Zjednoczonych. Już teraz są plany, by pracownicy z Piotrkowa pomagali w rozwijaniu amerykańskiej fabryki.
27.10.2014 06:04
Pioma nie zniknęła
Famur wchłonął Piomę. Nie oznacza to jednak, że piotrkowska spółka przestała istnieć. - Pracownicy mogą spać spokojnie – zapewnia szef Solidarności w Piomie.
Kilkadziesiąt milionów na produkcję pudełek
Inwestycja warta prawie 60 milionów złotych ma powstać w Radomsku.
Powstanie fabryka za 50 milionów. Będzie szansa na pracę
Nawet 50 milionów złotych zainwestuje w Kleszczowie firma Sponcel. Ma tam powstać fabryka gąbek.
Zaległe pensje dla byłych pracowników PFM-u
Zakończyły się wypłaty zaległych pensji dla byłych pracowników Piotrkowskiej Fabryki Mebli. Wynagrodzenie wypłacono ponad osiemdziesięciu osobom. Prezes PFM-u nie wpłacał pensji nawet po kilka miesięcy, a tą sprawą aktualnie zajmuje się piotrkowska prokuratura.
Rozbierają hale przy Żeromskiego
Olbrzymie hale produkcyjne po byłych zakładach Mag-Rysu (a wcześniej Fanaru) w Zelowie do rozbiórki. Taką decyzję podjął Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Bełchatowie.
Fabrykę bombek odwiedza 40 wycieczek w tygodniu
8 wycieczek dziennie i 40 tygodniowo odwiedza fabrykę bombek w Piotrkowie, która poszczycić może się pięknymi wyrobami eksportowanymi na cały świat.
Prokuratura Rejonowa przyjrzy się PFM
Prokuratura Rejonowa przyjrzy się Piotrkowskiej Fabryce Mebli. Śledczy sprawdzą, czy zarząd spółki działał na niekorzyść pracowników. Doniesienie w tej sprawie złożyła Państwowa Inspekcja Pracy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat