Artykuły do tagu: Debata

O gender w biurze poselskim
Radny piotrkowskiej Rady Miasta Szymon Miazek oraz Federacja Młodych Socjaldemokratów zorganizowali w poniedziałek w biurze posła Artura Ostrowskiego debatę "Gender: nauka czy ideologia?"
Radny chce rozmawiać o gender
Na dyskusję o gender zaprasza radny piotrkowskiej Rady Miasta Szymon Miazek.
Debatowali na temat budżetu obywatelskiego
W poniedziałek (13 stycznia) odbyła się debata na temat budżetu obywatelskiego, zorganizowana przez radnego Szymona Miazka. Na pytania mieszkańców odpowiadał sekretarz Miasta Piotrkowa Trybunalskiego, Bogdan Munik.
Czy Piotrków potrzebuje budżetu obywatelskiego?
Radny Rady Miasta Szymon Miazek zaprasza do udziału w debacie "Czy Piotrków Trybunalski potrzebuje budżetu obywatelskiego?".
„Prawne narzędzia wykorzystywane w przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie " - to jeden z tematów debaty społecznej zorganizowanej dziś przez piotrkowską policję w auli UJK w Piotrkowie. - Chcemy uświadomić społeczeństwo jak postępować gdy jesteśmy ofiarami bądź świadkami tego typu przestępstw - mówi I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Piotrkowie Trybunalskim, podinspektor Bogdan Kujawski.
Jaki jest stan polskiej lewicy?
„Kto za młodu nie był socjalistą, ten na starość będzie skur.....” - autorem tych słów jest Otto von Bismarck, a nad tym, czy miał rację zastanawiali się dziś uczestnicy debaty o stanie polskiej lewicy zorganizowanej na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Piotrkowie.
Komendant powiatowy policji w Bełchatowie zaprasza mieszkańców bełchatowskich osiedli Dolnośląskie i Przytorze do udziału w debacie społecznej, której tematem będzie stan bezpieczeństwa w miejscu zamieszkania, w tym w ruchu drogowym, przestrzeni publicznej, przemoc w rodzinie i zagrożenia patologiami. Spotkanie organizowane jest w ramach rządowego programu „Razem Bezpieczniej” i kampanii społecznej „Wspólne Osiedla”.
Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim serdecznie zaprasza na kolejną literacką dyskusję, która odbędzie się 21 listopada o godzinie 17.00. Tym razem odbędzie się debata nad "Szarymi duszami" Philippea Claudela.
O służbie zdrowia, finansach i... - zobacz debatę
Jak uzdrowić służbę zdrowia - to jeden z tematów, poruszonych na wczorajszej debacie przedwyborczej z kandydatami do Sejmu.
Debata przedwyborcza: Było ostro… ale rzeczowo
Były niewygodne pytania, były oklaski (ale i gwizdy) ze strony publiczności, ale była też rzeczowa dyskusja o przyszłości Polski. Debata przedwyborcza z udziałem kandydatów na posłów startujących z naszego okręgu za nami. Punktualnie o 17.00 w siedzibie Wyższej Szkoły Handlowej im. Stefana Batorego w Piotrkowie zebrali się przedstawiciele czterech, wiodących w sondażach, ugrupowań.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat