Artykuły do tagu: Debata

Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Próchnika w Piotrkowie Trybunalskim serdecznie zaprasza na kolejną literacką dyskusję, która odbędzie się 21 listopada o godzinie 17.00. Tym razem odbędzie się debata nad "Szarymi duszami" Philippea Claudela.
O służbie zdrowia, finansach i... - zobacz debatę
Jak uzdrowić służbę zdrowia - to jeden z tematów, poruszonych na wczorajszej debacie przedwyborczej z kandydatami do Sejmu.
Debata przedwyborcza: Było ostro… ale rzeczowo
Były niewygodne pytania, były oklaski (ale i gwizdy) ze strony publiczności, ale była też rzeczowa dyskusja o przyszłości Polski. Debata przedwyborcza z udziałem kandydatów na posłów startujących z naszego okręgu za nami. Punktualnie o 17.00 w siedzibie Wyższej Szkoły Handlowej im. Stefana Batorego w Piotrkowie zebrali się przedstawiciele czterech, wiodących w sondażach, ugrupowań.
Piotrków: Już w środę debata przedwyborcza
Debata przedwyborcza z udziałem kandydatów do Sejmu już jutro.
Będzie debata na temat piotrkowskiego sportu. Na wniosek radnego Bronisława Brylskiego stosowny zapis znalazł się w planie pracy Komisji Oświaty, Nauki, Kultury i Kultury Fizycznej Rady Miasta.
Jaka jest przyszłość szkolnictwa zawodowego? Nad tym zastanawiali się uczestnicy seminarium jakie zorganizował Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Piotrkowie.
Kandydaci odpowiadali przed studentami
Krótka prezentacja, a później odpowiedź na sześć pytań - takie zadanie miał każdy z kandydatów na prezydenta Piotrkowa.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat