Artykuły do tagu: Bilard

Międzynarodowe przetarcie bilardzistów z Rękoraja
Agata Ryś i Dominik Klepacz, bilardziści Uczniowskiego Klubu Sportowego Snikers Rękoraj rywalizowali podczas Międzynarodowego Turnieju Mak Marketing Junior Tour w odmianie 9-bil, Agata zakończyła zmagania na trzecim miejscu, natomiast Dominik na piątym.
Bilardzista z Rękoraja powołany do kadry
Dominik Klepacz, zawodnik UKS Snikers Rękoraj otrzymał powołanie do kadry narodowej, to efekt dobrego występu młodego bilardzisty podczas zakończonych niedawno Mistrzostw Polski Juniorów w Bilardzie, będących elementem Międzynarodowego Festiwalu Bilardowego, w którym wzięło udział ok. 250 zawodników z 20 krajów.
Bilardziści z Rękoraja nie dają o sobie zapomnieć
Bilardzistka Anita Sochacka, reprezentantka klubu Snikers Rękoraj wywalczyła Puchar Polski, tymczasem klubowi koledzy Anity zwyciężyli w turnieju finałowym tegorocznej edycji Ogólnopolskiej Akademii Bilardowej. Najlepszym zawodnikiem tych rozgrywek został zawodnik Snikersa Oskar Jamorski.
Bilardziści z Rękoraja w krajowej czołówce
Sandra Kmieć, reprezentantka UKS Snikers Rękoraj nie miała sobie równych podczas XVIII Mistrzostw Polski Uczniowskich Klubów Sportowych w bilardzie, który odbyły się w weekend w Tomaszowie Mazowieckim. Ekipa z Rękoraja wygrała także w klasyfikacji medalowej.
Rywalizowali pod okiem mistrza
Po raz kolejny najlepsi młodzi bilardziści z całej Polski rywalizowali w Rękoraju podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików. To jedyny turniej dla młodzików w naszym kraju. Tym razem w tzw. Pupiliadzie rywalizowało 40 osób z 9 klubów. Ich zmaganiom przyglądał się Sebastian Batkowski, młodzieżowy mistrz Europy i wicemistrz świata juniorów z 2013 roku.
Bilardziści z Rękoraja najlepsi w województwie
Aż osiem medali zdobyli młodzi bilardziści z Rękoraja podczas Wojewódzkiej Ligi Młodzieżowej w Bilardzie 2015. W turnieju, który odbyły się w siedzibie klubu Frame Łódź wzięło udział ponad sto zawodników i zawodniczek z całego województwa.
Juniorzy ze Srocka na podium Mistrzostw Polski
Podczas ostatnich Mistrzostw Polski Juniorów w Pool Bilardzie nie mogło zabraknąć reprezentacji ULKS Dragon Srock. Młodzi bilardziści zdobyli podczas tej imprezy trzy medale.
Bilardziści z Rękoraja zdominowali Wojewódzką Ligę Młodzieżową
Reprezentanci UKS Snikers Rękoraj nie mieli sobie równych podczas pierwszego turnieju Wojewódzkiej Ligi Młodzieżowej w Bilardzie. W zawodach rywalizowali uczniowie i uczennice szkół podstawowych i gimnazjów. Zawodnicy z Rękoraja zdobyli aż 7 pucharów.
Bilardzistka z Rękoraja znów wygrała
Kolejny sukces bilardzistki klubu UKS Snikers Rękoraj. Anita Sochacka wygrała zawody Pucharu Polski Kobiet 2015.
Mistrz świata prezentował triki w Rękoraju
Bogdan Wołkowski, wielokrotny mistrz świata, Polski i Europy w trikach bilardowych odwiedził w piątek, 6 czerwca bilardzistów uczestniczących w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Bilardzie, które odbyły się w Rękoraju, w gminie Moszczenica.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat