Artykuły do tagu: Bilard

Kolejne sukcesy bilardzistów z gminy Moszczenica
Tym razem bilardziści z Rękoraja wzięli udział w turnieju z cyklu Polski Narodowy Junior Tour, natomiast ich koledzy ze Srocka rywalizowali podczas Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików. Zarówno podczas jednej, jak i drugiej imprezy reprezentanci gminy Moszczenica wywalczyli medale.
Sukces bilardzistki ULKS Dragon Srock
Monika Piera, zawodniczka ULKS Dragon Srock wywalczyła złoty medal podczas XX Drużynowych i Indywidualnych Mistrzostw Polski Uczniowskich Klubów Sportowych w Bilardzie, które odbyły się w miniony weekend w Kielcach. Na podium podczas tej imprezy stanęli również reprezentanci UKS Snikers Rękoraj.
Nagrody Wójta dla młodych bilardzistów
Są młodzi i pełni pasji. To, że trenują w małych klubach nie przeszkadza im wygrywać zawodów z przeciwnikami z dużych miast. Młodzi bilardziści: Agata Ryś i Adrian Kozakowski zostali nagrodzeni przez wójta Moszczenicy, Marcelego Piekarka za sukcesy na Mistrzostwach Polski Juniorów.
Bilardziści z Rękoraja nie zwalniają tempa
Kolejny medal zdobyła reprezentantka UKS Snikers Rękoraj podczas Międzynarodowego Festiwalu Bilardowego. Po złotym i srebrnym medalu juniorów Oli Burczyńskiej oraz Oskara Jamorskiego trzeci, tym razem brązowy krążek zdobyła Anita Sochacka (pierwsza z prawej), która rywalizowała w Międzynarodowym Pucharze Kobiet, odbywającym się podczas International Billiard Festival 2017 w Kielcach.
Bilardziści z Rękoraja błyszczą na arenie międzynarodowej
Świetnie spisali się w Międzynarodowym Junior Cup w Kielcach bilardziści z Rękoraja. Wśród dziewcząt najlepszą okazała się Ola Burczyńska, a wśród chłopców Oskar Jamorski był drugi.
Bilardzista ze Srocka powołany do kadry narodowej
Adrian Kozakowski z klubu Dragon Srock został powołany do kadry narodowej juniorów w pool bilardzie. To efekt dobrego występu podczas ostatnich mistrzostw Polski, które odbyły się w Kielcach.
Trzy brązowe medale podczas mistrzostw Polski
Bilardziści Uczniowskiego Klubu Sportowego Snikers Rękoraj wywalczyli trzy brązowe krążki podczas Mistrzostw Polski Juniorów, które odbyły się w Kielcach. Na najniższym stopniu podium stanęli Agata Ryś oraz Dominik Klepacz.
Bilardzista z Rękoraja najlepszym juniorem w kraju
Oskar Jamorski, zawodnik UKS Snikers Rękoraj, znajduje się aktualnie na pierwszym miejscu w rankingu najlepszych juniorów młodszych w Polsce, to efekt świetnego występu w pierwszym turnieju z cyklu Mak Marketing Junior Tour.
19.10.2016 10:09
Złotka z Rękoraja
Agata Ryś, Aleksandra Burczyńska oraz Sandra Kmieć, zawodniczki UKS Snikers Rękoraj zdobyły złoty medal w kategorii drużynowej dziewcząt, podczas Indywidualnych oraz Drużynowych Mistrzostw Polski Uczniowskich Klubów Sportowych w Bilardzie, które odbyły się w Kętrzynie. W finale dziewczęta pokonały reprezentantki klubu Promyk Czerniewice 2:1.
Dwa miejsca na podium bilardzistów z Rękoraja
W Czerniewicach odbyła się Pupiliada czyli Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w bilard. W rozgrywkach tych wzięli udział najmłodsi pasjonaci rywalizacji na zielonym suknie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat