Artykuły do tagu: Absolutorium

Burmistrz Wolborza uzyskał absolutorium
Andrzej Jaros Burmistrz Wolborza otrzymał absolutorium z wykonania budżetu za 2016 rok.
Marszałek z absolutorium
Trwa Sesja Sejmiku Województwa Łódzkiego, podczas której radni głosowani nad udzieleniem marszałkowi absolutorium z wykonania budżetu za zeszły rok. Niespodzianki nie było, radni byli na TAK.
31.05.2017 13:36
Prezydent z absolutorium
Rada Miasta Piotrkowa przegłosowała w środę uchwałę w sprawie udzielenia absolutorium prezydentowi z tytułu wykonania budżetu miasta za 2016 r. Przy 21 obecnych na sali obrad radnych, 14 głosowało za, 7 było przeciwnych.
Burmistrz Wolborza z absolutorium
Dziś na ostatniej przed przerwą wakacyjną sesji radni udzielili burmistrzowi Wolborza Andrzejowi Jarosowi absolutorium za ubiegły rok.
Prezydent Piotrkowa z absolutorium
Piątkowa sesja Rady Miasta Piotrkowa to nie tylko zawirowania w prezydenckiej koalicji, ale również – a może przede wszystkim – głosowanie nad absolutorium dla prezydenta miasta z tytułu wykonania budżetu za rok 2015.
Burmistrz Wolborza z absolutorium
Rada Miejska udzieliła absolutorium burmistrzowi Wolborza z tytułu wykonania budżetu za rok 2014. Na sesji obecna była poprzednia burmistrz Elżbieta Ościk, która przyjęła gratulacje od przewodniczącego Rady Bogdana Szulca i wiceprzewodniczącej Danuty Gwóźdź oraz obecnego burmistrza Andrzeja Jarosa. Gratulacje odebrała również skarbnik gminy Lucyna Stachowska.
Radni jak zwykle podzieleni. Krzysztof Chojniak z absolutorium za budżet
13 radnych głosowało za, 8 wstrzymało się od głosu. Wynik głosowania oznacza, że prezydentowi miasta Krzysztofowi Chojniakowi Rada Miasta Piotrkowa udzieliła absolutorium z tytułu wykonania budżetu za rok 2014.
Czy prezydent Piotrkowa dostanie absolutorium?
Udzielenie prezydentowi Piotrkowa Trybunalskiego absolutorium z tytułu wykonania budżetu za 2014 rok będzie jednym z głównych punktów środowej sesji Rady Miasta.
Zarząd Powiatu z absolutorium
Rada Powiatu Piotrkowskiego udzieliła staroście oraz pozostałym członkom Zarządu absolutorium za 2013 rok.
Zarząd Województwa Łódzkiego z absolutorium
Sejmik podjął uchwałę w sprawie udzielenia absolutorium za 2013 rok Zarządowi Województwa Łódzkiego. Za głosowało 21 radnych, 12 było przeciw, jedna osoba wstrzymała się od głosu.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat