Artykuły do tagu: Absolutorium

Czy prezydent Piotrkowa dostanie absolutorium?
Udzielenie prezydentowi Piotrkowa Trybunalskiego absolutorium z tytułu wykonania budżetu za 2014 rok będzie jednym z głównych punktów środowej sesji Rady Miasta.
Zarząd Powiatu z absolutorium
Rada Powiatu Piotrkowskiego udzieliła staroście oraz pozostałym członkom Zarządu absolutorium za 2013 rok.
Zarząd Województwa Łódzkiego z absolutorium
Sejmik podjął uchwałę w sprawie udzielenia absolutorium za 2013 rok Zarządowi Województwa Łódzkiego. Za głosowało 21 radnych, 12 było przeciw, jedna osoba wstrzymała się od głosu.
28.05.2014 11:38
Prezydent z absolutorium
Radni podjęli uchwałę w sprawie udzielenia prezydentowi Krzysztofowi Chojniakowi absolutorium z tytułu wykonania budżetu miasta za 2013 rok.
Zdecydują o udzieleniu absolutorium prezydentowi
Komisja Rewizyjna Rady Miasta Piotrkowa przyjęła projekt uchwały o udzielenie absolutorium prezydentowi miasta za 2013 rok.
Wójt Aleksandrowa z absolutorium
Za nami XXIV sesja Rady Gminy Aleksandrów. Radni wysłuchali informacji o działalności sportowo-turystycznej na terenie gminy oraz informacji o działalności Gminnej Biblioteki Publicznej.
Absolutorium dla burmistrza Wolborza
Ostatnia przed wakacyjną przerwą XXXIII sesja Rady Miejskiej w Wolborzu (26 czerwca) była najważniejszą sesją w roku.
Przegłosowali absolutorium dla prezydenta
Piotrkowscy radni wzięli pod głosowanie uchwałę w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu miasta za rok 2012 oraz uchwałę w sprawie udzielenia prezydentowi absolutorium z tytułu wykonania budżetu za miniony rok.
Sesja rady gminy Moszczenica przebiegła pod znakiem absolutorium.
Jednogłośnie Rada Powiatu Piotrkowskiego udzieliła absolutorium zarządowi powiatu uznając tym samym, że zrealizowano ubiegłoroczne założenia budżetowe.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat