Artykuły do tagu: Absolutorium

28.05.2014 11:38
Prezydent z absolutorium
Radni podjęli uchwałę w sprawie udzielenia prezydentowi Krzysztofowi Chojniakowi absolutorium z tytułu wykonania budżetu miasta za 2013 rok.
Zdecydują o udzieleniu absolutorium prezydentowi
Komisja Rewizyjna Rady Miasta Piotrkowa przyjęła projekt uchwały o udzielenie absolutorium prezydentowi miasta za 2013 rok.
Wójt Aleksandrowa z absolutorium
Za nami XXIV sesja Rady Gminy Aleksandrów. Radni wysłuchali informacji o działalności sportowo-turystycznej na terenie gminy oraz informacji o działalności Gminnej Biblioteki Publicznej.
Absolutorium dla burmistrza Wolborza
Ostatnia przed wakacyjną przerwą XXXIII sesja Rady Miejskiej w Wolborzu (26 czerwca) była najważniejszą sesją w roku.
Przegłosowali absolutorium dla prezydenta
Piotrkowscy radni wzięli pod głosowanie uchwałę w sprawie zatwierdzenia sprawozdania finansowego wraz ze sprawozdaniem z wykonania budżetu miasta za rok 2012 oraz uchwałę w sprawie udzielenia prezydentowi absolutorium z tytułu wykonania budżetu za miniony rok.
Sesja rady gminy Moszczenica przebiegła pod znakiem absolutorium.
Jednogłośnie Rada Powiatu Piotrkowskiego udzieliła absolutorium zarządowi powiatu uznając tym samym, że zrealizowano ubiegłoroczne założenia budżetowe.
Prezydent Radomska bez absolutorium
Prezydent Radomska Annie Milczanowskiej nie zostało udzielone absolutorium za wykonanie budżetu za rok 2011. Wniosek o udzielenie absolutorium na sesji rady miasta nie uzyskał bezwzględnej większości. Aby przeszedł konieczne było poparcie 11 radnych. Za było tylko 7.
Zarząd Województwa z absolutorium
Radni Sejmiku Samorządowego Województwa Łódzkiego udzielili absolutorium Zarządowi za 2011 rok. Za głosowało 22, przeciw było 10. W obradach czwartkowej sesji uczestniczył minister rolnictwa Marek Sawicki.
Radni udzielili absolutorium prezydentowi
- To był dobry rok dla miasta Piotrkowa - tak rozpoczął sprawozdanie z wykonania budżetu za 2011 rok prezydent Piotrkowa.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat