Piotrkowski Hufiec Pracy "nakręca się" dla Patryka

ePiotrkow Wtorek, 26 stycznia 20217 3315
Patryk jest absolwentem OHP, który rok temu uległ dramatycznemu wypadkowi samochodowemu, w którym doznał poważnych obrażeń i do tej pory nie odzyskał zdrowia. Rodziny poszkodowanego chłopaka nie stać na pokrycie wszystkich kosztów leczenia, dlatego rozpoczęto zbiórkę plastikowych nakrętek na ten cel. W akcję włączył się także piotrkowski hufiec.

- Wypadek Patryka był ogromnym szokiem i wielką tragedią dla jego najbliższych. Do tego momentu młody i zdrowy chłopak miał plany i marzenia, a życie stało przed nim otworem. W Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Pleszewie zdobył zawód ślusarza i z tą branżą planował związać swoją zawodową przyszłość. Niestety, tragiczne wydarzenia, do których doszło w pierwszy dzień nowego roku pokrzyżowały jego wszystkie plany - czytamy na stronie akcji.

Dramatyczny wypadek wydarzył się na początku 2020 roku, a jego wyniku Patryk doznał poważnego złamania rąk i nóg, pęknięcia wątroby, śledziony, nerek oraz kręgów szyjnych. W tej chwili pomimo wybudzenia ze śpiączki nie ma z nim żadnego kontaktu. Konieczna jest specjalistyczna rehabilitacja, której jeden turnus kosztuje ok. 20 tys. złotych. Rodziny nie jest w stanie pokryć kosztu kilku takich turnusów rehabilitacyjnych, dlatego zbiórkę rozpoczęły Ochotnicze Hufce Pracy, w tym piotrkowski. 

 

Osoby chcące wesprzeć leczenie Patryka mogą przekazywać nakrętki i inne surowe wtórne do siedziby piotrkowskiego OHP przy ul. Przemysłowej 25.

 

 

 


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość_alfa ~gość_alfa (Gość)26.01.2021 16:21

A gdzie ubezpieczenie OC albo nnw nie pokryje kosztów

20


gość_gosc ~gość_gosc (Gość)27.01.2021 11:01

Mnie akurat było by stać ratować dziecko.Ale nie każdy ma taką możliwość.Wiec zamilcz,chętnie pomogę temu chłopakowi.

10


xx ~xx (Gość)27.01.2021 08:36

Taki śliczny chłopak.
Jak doszło do tego wypadku?

00


gość_piotrkowianka ~gość_piotrkowianka (Gość)26.01.2021 19:42

Boże ratujmy tego młodego człowieka

40


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat