IV LO otworzyło drzwi dla gimnazjalistów

ePiotrkow Piątek, 23 marca 20185 3511
Tradycyjnie już pierwszego dnia wiosny piotrkowscy gimnazjaliści skorzystali z gościnności IV LO, które 21 marca zorganizowało dzień otwarty.

Ładuję galerię...

W tym roku gimnazjaliści mogli wziąć udział w lekcji otwartej z języka angielskiego, sprawdzić tożsamość eksponatów pływających w formalinie, zobaczyć, jak wygląda sztuczny mózg, przejrzeć fotografie, na których uwieczniono ciekawe wydarzenia z życia szkoły. W pracowni polonistycznej oprócz konkursów literackich czekała na nich niespodzianka - warsztaty pisania ikon. W pracowni językowej można było sprawdzić swoją wiedzę o krajach anglojęzycznych, a w historycznej wziąć udział w konkursie wiedzy o Armii Krajowej. Zaciekawieni matematyką próbowali sił w budowaniu przestrzennych modeli figur geometrycznych, a wielbiciele teatru oglądali spektakl przygotowany przez uczniów IV LO. Trening piłkarski można było obejrzeć na boisku szkolnym, a na dolnym korytarzu obok kawiarenki rozlokowali się żołnierze z Jednostki Wojskowej 4390 im. Księcia Józefa Poniatowskiego w Tomaszowie Mazowieckim prezentujący najnowocześniejszy sprzęt.


Zainteresował temat?

1

3


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość. ~gość. (Gość)23.03.2018 18:27

super szkoła dyrektor pozwala palić PAPIEROSY??????

00


wyzjoner ~wyzjoner (Gość)23.03.2018 14:36

Wy lepiej uważajta. Wy tam wejdzieta, oni te otwarte drzwi zamkno i wy tam już zostanieta. Aż do matury.

10


gość ~gość (Gość)23.03.2018 14:11

Bo Budowlanka jest tylko jedna.

34


dsde ~dsde (Gość)23.03.2018 12:12

a o Budowlance cisza...

32


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat