ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Gdzie szukać taniej i uczciwej pożyczki online?

Środa, 19 lutego 2020 1376
Potrzebujesz szybkiego zastrzyku gotówki i zastanawiasz się nad pożyczką? Już nie musisz chodzić po mieście i zapoznawać się z kolejnymi ofertami w stacjonarnych punktach. Bez wychodzenia z domu, za pomocą internetu, zapoznasz się z wieloma atrakcyjnymi i co istotne, uczciwymi propozycjami pożyczek.
fot.pixabay.com

Szybkie pożyczki online cieszą się bardzo dużą popularnością wśród polskich konsumentów. Rozwój technologii pozwala dziś na uzyskanie ich nawet w 15 minut, nie ruszając się z domu i używając jedynie własnego komputera lub smartfona. Sprawdź, co warto wiedzieć przed złożeniem wniosku o pożyczki online i jak wybrać najlepszą ofertę.

Usługi finansowe oferowane przez banki już dawno nie są jedynym rozwiązaniem dla osób, które chcą ubiegać się o pożyczenie określonej sumy pieniędzy. Z powodu np. zbyt wyśrubowanych wymagań lub zbyt długo trwającego procesu wnioskowania o kredyt, wielu konsumentów chętniej zerka na szybkie pożyczki pozabankowe. Bogata oferta rynkowa odpowiada na różne wymagania i potrzeby.

 

Obszerna oferta rynku pożyczek pozabankowych spełnia potrzeby szerokiego grona klientów. Nie ulega jednak wątpliwości, że znalezienie najlepszej pożyczki online nie powinno zajmować zbyt wiele czasu. Z tego powodu warto bliżej przyjrzeć się funkcjonalnościom, jakie oferuje porównywarka pożyczek online. W jednym miejscu zebrane są najlepsze oferty na rynku. Zbiór wyłącznie uczciwych pożyczkodawców znajdziesz na: https://www.czerwona-skarbonka.pl/ranking-chwilowek. Firmy działają w pełni legalnie. Nie ma podstaw, aby wątpić w ich nieuczciwe praktyki. Niełatwo samemu znaleźć bezpieczne pożyczki, dlatego zostały zebrane i ocenione.

 

Swoją pierwszą pożyczkę możesz wziąć bez dodatkowych kosztów. Wielu pożyczkodawców oferuje pierwsze pożyczki w granicach 1 000 – 3 000 zł. Znajdą się i tacy, którzy pożyczą po raz pierwszy nawet 6 000 zł. Firmy pożyczkowe nie wymagają dokumentów potwierdzających dochód. Wnioskując o pożyczkę, nie musisz przedstawiać zaświadczenia o dochodach ani wyciągu z konta, wystarczy tylko ważny dowód osobisty. Wypełniając wniosek o dodatkową gotówkę, wskazujesz jedynie wysokość swoich dochodów oraz źródło. Jest to tylko Twoje oświadczenie bez przedstawiania szeregu formalności i zgód od pracodawcy. Zapoznaj się z takimi ofertami na https://www.czerwona-skarbonka.pl/pozyczki-za-0-zl-pierwsza-pozyczka-bez-odsetek/

 

Warto także samemu zadbać o względy bezpieczeństwa. Należy sprawdzić opinie o pożyczkodawcy, a te bez problem znajdziesz w internecie. Ustal najważniejsze informacje firmy: numer NIP i REGON, a także adres jej działalności. Przy okazji zajrzyj do listy ostrzeżeń publicznych widoczną na stronie KNF. Najlepiej korzystać ze sprawdzonych porównywarek, np. Czerwona Skarbonka oraz dokładnie przeczytać umowę pożyczki. Zawiera ona najistotniejsze informacje, takie jak: wysokość RRSO, prowizje, opłatę przygotowawczą oraz odsetki karne za opóźnienia w spłacie.

 

Zastanawiasz się nad tym, czy istnieje możliwość wzięcia pożyczki bez ERIF? Niestety coraz większe grono osób skarży się na problem, jakim są formalności związane z wzięciem dodatkowego źródła gotówki na jakiś czas. ERIF to jeden z najpopularniejszych rejestrów finansowych, który zbiera informacje o kondycji finansowej tysięcy Polaków. Warto wiedzieć jakie dane są zbierane przez tę instytucję i w jakiej sytuacji można do niej trafić. Dlaczego? Do bazy ERIF zaglądają bowiem dziesiątki np. firm pożyczkowych, uzależniając od tego decyzję o udzieleniu zobowiązania. Więcej na temat pożyczek bez ERIF znajdziesz tutaj


Zainteresował temat?

0

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat