Czy wyjazd zagraniczny do pracy tymczasowej to dobry pomysł?
Oferty zatrudnienia poza granicami Polski kuszą wysokimi zarobkami. Wśród nich wiele jest ofert dotyczących pracy tymczasowej, najczęściej na okres od miesiąca do pół roku. Zastanawiasz się, czy warto zdecydować się na taki wyjazd. Czy agencja pracy tymczasowej posiada atrakcyjną ofertę? Przyjrzymy się jej mocnym stronom, nie zapominając również o wadach krótkiego wyjazdu zagranicę.
Czy wynajem jest lepszym rozwiązaniem niż kupno własnego auta?
Dlaczego tak wiele osób wybiera jako swój ulubiony środek komunikacji samochód? Jazda samochodem jest jedną z wygodniejszych metod transportu. Nie musimy spieszyć się i mieć z góry zaplanowanego czasu na wyjście na przystanek autobusowy czy tramwajowy. Nie grozi nam tłok i niewygoda, kiedy na dłuższej trasie musimy cała drogę stać. Mamy możliwość zrobienia sobie przerwy i odpoczynku w dowolnym momencie trasy.
Co oferują polscy bukmacherzy?
Na polskim rynku działa wiele firm bukmacherskich. Jak wśród nich wybrać tę najlepszą? To zadanie dość trudne, jednak nieco łatwiejsze będzie, jeśli poznamy kilku najważniejszych buków w naszym kraju.
ERIF - co to jest? Jak sprawdzić i usunąć wpis
ERIF to jedna z najpopularniejszych polskich list dłużników. Rejestr ten istotny jest dla biorących pożyczki czy kredyty, dlatego warto wiedzieć jak sprawdzić siebie w ERIF i usunąć swój wpis z tego rejestru osób zadłużonych. To podstawa do posiadania pozytywnej historii kredytowej i uniknięcia problemów!
Smart Kid Belt – polska alternatywa dla fotelików samochodowych
Urządzenie Smart Kid Belt to innowacyjna i szeroko dostępna alternatywa dla fotelików i podstawek samochodowych. Niewątpliwie jego wielką zaletą jest fakt, że urządzenie jest kompatybilne z wszystkimi modelami samochodów osobowych oraz z łatwością można je zamontować lub przenieść, gdy planujemy zmianę środka transportu.
Co warto wiedzieć o brokerze Fortissio?
Zainteresowanie rynkiem Forex wciąż rośnie, a lista dostępnych brokerów się wydłuża. Warto być na bieżąco, bo wiele nowych firm posiada konkurencyjną ofertę. Jedną z ciekawszych propozycji jest Fortissio. Firma powstała stosunkowo niedawno w Grecji.
Focus Mall nagradza za zakupy dzięki aplikacji SEZAM
Centrum handlowe Focus Mall Piotrków Trybunalski otworzyło dla wszystkich swoich klientów SEZAM pełny wyjątkowych i atrakcyjnych nagród! Bezpłatna aplikacja na telefon umożliwia odwiedzającym zbieranie punktów za zakupy dokonane we wszystkich sklepach i lokalach usługowych na terenie galerii, a następnie ich wymianę na atrakcyjne prezenty. Warto otworzyć się na SEZAM, po to, by zdobywać ukryte w nim nagrody!
Black Friday w lecie? A dlaczegóżby nie!?
Wielu z nas Black Friday kojarzy się nierozerwalnie z końcówką listopada, kiedy to Amerykanie kontynuują świętowanie Dnia Dziękczynienia, tym razem jednak nie w gronie rodzinnym a w sklepach, gdzie w najlepsze trwają wyprzedaże, sięgające niejednokrotnie nawet do – 90% na wybrane produkty. Trend ten przeniknął również do kraju nad Wisłą i w Polsce po świętach Bożego Narodzenia czy też po Nowym Roku w sklepach organizowane są podobnego rodzaju wydarzenia, noszące niejednokrotnie nazwę „wietrzenia magazynów”, a więc wyprzedawania zapasów magazynowych niekupionych przez klientów w okresie przedświątecznej gorączki. Pojawia się jednakże pytanie - czy na promocje musimy czekać aż do końca roku? Przecież sklepy organizują promocje niemalże bez przerwy, natomiast lato to doskonały okres, by uzupełnić zapasy produktów, których w naszym gospodarstwie domowym brakuje. Zapraszamy do lektury artykułu, którym przyjrzymy się przedmiotom, które warto kupić, gdy z nieba leje się słoneczny skwar oraz z oferty jakich sklepów najlepiej skorzystać.
Miała ubezpieczenie, a mimo to nie otrzymała odszkodowania
Czy szkoda może być zbyt mała, aby otrzymać odszkodowanie z tytułu AC? Tak, jeśli w umowie ubezpieczenia widnieje minimalna kwota szkody. Przekonała się o tym pewna mieszkanka Łodzi, która nie otrzymała rekompensaty, ponieważ naprawa szkody nie przekroczyła niezbędnego minimum.
Przez to nigdy nie wypromujesz własnego fanpage
Prowadzenie fanpage na Facebooku jest jedną z form promocji przedsiębiorstwa, sklepu lub bloga. Mogą prowadzić go również osoby prywatne, artyści, politycy i inne osoby, które chcą zdobyć popularność w Internecie. Jeżeli i Ty należysz do grona właścicieli fanpage’y na Facebooku, poznaj czynniki, przez które Twoja strona może nie przynieść oczekiwanych zysków.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat