Co warto wiedzieć o brokerze Fortissio?
Zainteresowanie rynkiem Forex wciąż rośnie, a lista dostępnych brokerów się wydłuża. Warto być na bieżąco, bo wiele nowych firm posiada konkurencyjną ofertę. Jedną z ciekawszych propozycji jest Fortissio. Firma powstała stosunkowo niedawno w Grecji.
Focus Mall nagradza za zakupy dzięki aplikacji SEZAM
Centrum handlowe Focus Mall Piotrków Trybunalski otworzyło dla wszystkich swoich klientów SEZAM pełny wyjątkowych i atrakcyjnych nagród! Bezpłatna aplikacja na telefon umożliwia odwiedzającym zbieranie punktów za zakupy dokonane we wszystkich sklepach i lokalach usługowych na terenie galerii, a następnie ich wymianę na atrakcyjne prezenty. Warto otworzyć się na SEZAM, po to, by zdobywać ukryte w nim nagrody!
Black Friday w lecie? A dlaczegóżby nie!?
Wielu z nas Black Friday kojarzy się nierozerwalnie z końcówką listopada, kiedy to Amerykanie kontynuują świętowanie Dnia Dziękczynienia, tym razem jednak nie w gronie rodzinnym a w sklepach, gdzie w najlepsze trwają wyprzedaże, sięgające niejednokrotnie nawet do – 90% na wybrane produkty. Trend ten przeniknął również do kraju nad Wisłą i w Polsce po świętach Bożego Narodzenia czy też po Nowym Roku w sklepach organizowane są podobnego rodzaju wydarzenia, noszące niejednokrotnie nazwę „wietrzenia magazynów”, a więc wyprzedawania zapasów magazynowych niekupionych przez klientów w okresie przedświątecznej gorączki. Pojawia się jednakże pytanie - czy na promocje musimy czekać aż do końca roku? Przecież sklepy organizują promocje niemalże bez przerwy, natomiast lato to doskonały okres, by uzupełnić zapasy produktów, których w naszym gospodarstwie domowym brakuje. Zapraszamy do lektury artykułu, którym przyjrzymy się przedmiotom, które warto kupić, gdy z nieba leje się słoneczny skwar oraz z oferty jakich sklepów najlepiej skorzystać.
Miała ubezpieczenie, a mimo to nie otrzymała odszkodowania
Czy szkoda może być zbyt mała, aby otrzymać odszkodowanie z tytułu AC? Tak, jeśli w umowie ubezpieczenia widnieje minimalna kwota szkody. Przekonała się o tym pewna mieszkanka Łodzi, która nie otrzymała rekompensaty, ponieważ naprawa szkody nie przekroczyła niezbędnego minimum.
Przez to nigdy nie wypromujesz własnego fanpage
Prowadzenie fanpage na Facebooku jest jedną z form promocji przedsiębiorstwa, sklepu lub bloga. Mogą prowadzić go również osoby prywatne, artyści, politycy i inne osoby, które chcą zdobyć popularność w Internecie. Jeżeli i Ty należysz do grona właścicieli fanpage’y na Facebooku, poznaj czynniki, przez które Twoja strona może nie przynieść oczekiwanych zysków.
Przeprowadzki Zagraniczne
Coraz częściej pojawia się opinia, że w naszym kraju poprawiają się warunki do życia. Jednak wielu Polaków nadal rozważa wyjazd za granicę, na stałe lub na kilka lat. Wiąże się to także z problemami logistycznymi. Jak zatem przeprowadzić się za granicę?
Pożyczki dla zadłużonych ze złą historią kredytową
Według baz informacji kredytowej ponad połowa Polaków spłaca obecnie jakieś zobowiązanie. Statystycznie co trzeci z nich będzie miał problem z terminową spłatą. Oznacza to coraz więcej klientów branży finansowej z obciążającą historią kredytową. Sytuacja ta nie pozostaje bez wpływu na branżę pożyczek pozabankowych. Coraz więcej firm dostosowuje swoją ofertę do potrzeb tej właśnie grupy. Już teraz istnieją także produkty dedykowane właśnie im. Sprawdźmy więc, jak i gdzie pożyczymy pieniądze, mając kłopoty ze spłatą wcześniejszych zobowiązań
Gdzie kupować części samochodowe?
Ponieważ nawet pozornie drobna usterka w samochodzie potrafi doprowadzić do kosztownej i czasochłonnej naprawy, powinieneś zapoznać się ze sprawdzonymi sposobami na to, aby obniżyć koszty ewentualnych napraw.
Ciężki materiał na budowie. Jak ułatwić sobie pracę?
Dzięki nowoczesnym osiągnięciom technologicznym praca z wielkogabarytowym i ciężkim sprzętem jest o wiele łatwiejsza. Odpowiednie narzędzia odciążają pracowników i sprawiają, że zwiększa się ich wydajność oraz komfort pracy.
Pożyczka pozabankowa na raty
Pożyczka pozabankowa na raty to zobowiązanie, którego spłata została rozłożona w czasie. Wybranie dogodnej liczby rat nie nadszarpuje domowego budżetu, a spłacanie zadłużenia jest dużo łatwiejsze. Co warto wiedzieć o pożyczkach pozabankowych na raty? Kto się może o nie starać? Co zrobić, aby otrzymać taki rodzaj wsparcia finansowego?
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat