metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Wielbiciel ,,dobrej zmiany" ~Wielbiciel ,,dobrej zmiany" (Gość)26.03.2020 12:35

Obecna ekipa otwarcie przyznała można poszukać wypowiedzi w necie, że dali 500 plus ale będą wycofywać się z pewnych usług publicznych.Powiedział to ktoś od Dudy chyba pod koniec roku.Więc drodzy rodacy nie miejcie pretensji, że jest licho sami za tym głosujecie.Pozdrawiam.
P.S A jak ktoś będzie pisał o Tusku i Po to zaznaczam, że PiS rządzi 5 lat.

76


abc ~abc (Gość)26.03.2020 13:56

najgorzej jak ma się tępe dzieci, wtedy rzeczywiście trzeba siedzieć i siedzieć, ale trudno mieć o to pretensje do nauczyciela

82


gość ~gość (Gość)26.03.2020 14:29

Wujek sam, nie jestem nauczycielem i uważam, że i tak dzieci mają dużo mniej do zrobienia niż jak chodziły do szkoły

31


gość ~gość (Gość)26.03.2020 13:55

Do gościa moje dzieci chodzą do szkoły, piszę u nas bo tak mi wygodniej. I jest to klasa 3 i 6 starsze ma na maila materiał z każdego przedmiotu i nie jest to duża ilosci naprawdę są się ogarnąć tylko musi się chcieć

11


gość ~gość (Gość)26.03.2020 13:55

To całe zdalne nauczanie to jest jedno wielkie g...nie wiem o których szkołach i klasach piszecie.Moje dzieci siedzą pół dnia czytając i przerabiać to co nauczycielka napisze w gmailu. "Przeczytajcie, zróbcie ćwiczenia, napiszcie pracę i odsyłam do strony i podaje link! !!!!!Poszukajcie sobie informacji. To jest nauczanie? To jest wielka sciema. Równie dobrze można otworzyć podręcznik i omawiać w domu bez tych wytycznych! A przygotowanie do egzaminów 8-klasisty a matury? W tamtym roku strajk-materiały nieopracowane, teraz spychologia na dziecko i rodzica....ech szkoda gadać. Nadmienię,że jeśli wszystko wróci do normy to materiał uznany będzie za opracowany. Powodzenia

64


hhh ~hhh (Gość)26.03.2020 13:52

to jest jedna wielka pomyłka ,powinni zmieć teraz wakacje ,nauka po zarazie ,nauczyciele zadają ,rodzice odrabiają ,kto ma tłumaczyć ? opcja druga nauczyciele dzielą sie wynagrodzeniem z rodzicami /to my odwalamy robotę /

42


!!! ~!!! (Gość)26.03.2020 10:07

Jeśli nauką zdalną nazywamy sytuację, gdzie nauczyciel zleca uczniom przeczytanie jakiegoś rozdziału z książki i zadaje z tego jakąś pracę, to ja dziękuję za taką naukę. A co z rodzinami, gdzie jest np. dwójka lub trójka dzieci - uczniów i jeden komputer? A co z uczniami wykluczonymi cyfrowo?

17


gość ~gość (Gość)26.03.2020 11:54

Szkoda tylko że wielu rodziców pracuje całymi dniami... A dzieci ciężko się uczy po 20.00..

25


gość ~gość (Gość)26.03.2020 11:42

A dlaczego nauczyciel zadaje tak dużo przez mc nie przerobi w szkole co przez godzinę zada przez komputer

37


fan piotrkowa ~fan piotrkowa (Gość)26.03.2020 10:33

Do !!! (Gość). Drogi marudo- tylko roszczenia i oczekiwania. Sytuacja jest trudna, w związku z tym oczekuje się więcej inicjatywy również ze strony rodziców takich jak TY. Pozdrawiam.

101


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat