metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
odpoczynek ~odpoczynek (Gość)25.01.2019 06:53

A ja mu nie współczuje, pamiętam z dzieciństwa jak było tam fajnie, przyjeżdżaliśmy pod namioty, było spor fajnych ludzi, naprawdę fajne się tam bawiło, można było się rozbić z namiotem wszędzie i do tego się nie płaciło. Jakie moje było zdziwienie jak po paru latach pojechałem z dziećmi i na dzień dobry wołał od nas kasę za samo wejście na pieszo by usiąść koło wody, a do tego syf w około. Przykro mi Panie Łysy ale dobrze że cię tam już nie ma, z tobą to miejsce straciło wszelki urok.

102


gość ~gość (Gość)25.01.2019 09:52

wakacje 99, moje ostatnie pod namiotem, właśnie u Łysego. Niezapomniane wakacje, po nich już tylko czekała mnie dorosłość. Wszystko tam było, dobre jedzenie, ubooty (kieliszek wódki zatapiało sie kuflu piwa), no i dziewczyny z całej Polski, naprawdę ładne, nie to co te dzisiejsze glonojady, dyskoteki w piątki i soboty w Wodniku. Oj działo się wtedy.
Trzym się Łysy, ale niestety to już chyba koniec.

91


kult ~kult (Gość)25.01.2019 11:09

Dajcie spokój. Kto w latach osiemdziesiątych otrzymywał zgody na prowadzenie ośrodków?

90


gość ~gość (Gość)22.01.2019 14:48

Łodz wybrała skazaną to rządzi

2736


gość ~gość (Gość)22.01.2019 16:29

Od 90 lat jak bylem maly to ram jezdzilem, wypady na ryby, namioty, wakacje, pierwsze wypite piwko, ogniska itd... ŁYSY nie poddawaj sie, walcz o swoje, mam nadzieje ze ci sie uda!

267


gość ~gość (Gość)25.01.2019 14:29

Łysy już się poddał. Wszystkie sprzęty wysprzedane. Nic nie zostało a parę miesięcy będzie tam jeden wielki syf, bo kto będzie pilnował porządku. Wiem ceny były tam z kosmosu, ale jakiś porządek w koło Zalewu był, a teraz co? Kto uprzatnie śmieci pozostawione przez plazowiczow? Nikt.

91


gość ~gość (Gość)25.01.2019 14:34

Do,, odpoczynek,, nigdy nie było pobieranej opłaty za przejście przez bramę, jedynie opłata za wiazd samochodem

101


gość ~gość (Gość)25.01.2019 20:04

Pewnie ktoś chce łapę położyć, mamy już przykład Borek, najfajniejsze lata młodości i co jak tam przejeżdża to łza na oczy się ciśnie. A teraz Bronislalwow. Ośrodek u Lysego. Masakra

121


Prawdziwy Polak ~Prawdziwy Polak (Gość)28.01.2019 13:04

Tu nie ma przypadku, to jest ułożona akcja pod przykrywkąjakiejś bajki, coś mi tu pachnie działaniami lepszego sortu, dowiemy się zapewne za jakiś czas -wyjdzie szydło z worka!

84


Bywalec ~Bywalec (Gość)29.01.2019 14:58

Ja myślę że to "transparentni" "prawi i sprawiedliwi" działacze obecnych rządów planują pod przykrywką coś ugrać, a np. taki Prawdziwy Polak im wierzy.

104


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat