metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Lesina23 Lesina23ranga23.01.2019 16:36

Sądzę ze ktoś chce kupić te grunty i coś postawić, więc władze wywalają wszystkich wczesniej ;)

70


gość ~gość (Gość)22.01.2019 16:43

Ktoś tu kłamie. Od kogo "Łysy" do tej pory to dzierżawił lub kto mu wymówił dzierżawę? Bo wydaje mi się że może zrobić to tylko właściciel. Zniszczyli faceta w jeden dzień a za 5 lat okaże się że w tym samym miejscu powstanie identyczny port tylko prowadzony przez jakiegoś PiSowskiego pociotka. Skandal. Nie znam cie człowieku ale " Łysy" jestem z tobą sercem. Trzymaj się bo słyszałem o tobie raczej dobre rzeczy

6312


marcos ~marcos (Gość)23.01.2019 21:09

Taa zrobią przetarg i będzie jak w Borkach :(
Porażka

61


Fil ~Fil (Gość)23.01.2019 21:46

Jeśli nie wiadomo o co chodzi no to wszyscy wiedzą, że o pieniądze. I jeszcze jedno jest pewne. Skończy się dostęp do tego fajnego miejsca dla takich ludzi jak ja czy Wy. Pojawią się piękne samochody z plasticzanymi kobietami w środku w towarzystwie nowobogackich dżentelmenów. Taki los takich miejsc w świecie rządzonym przez pieniądz.

162


Masakra ~Masakra (Gość)24.01.2019 07:17

Masakra. Jeszcze trochę i nie będzie gdzie przyjechać z dziećmi na spacer, wypoczynek itp. Przecież to było wspaniałe miejsce spędzania wolnego czasu dla całych okolicznych Rodzin. Policje i WOPR też chcą wywalić? Boże, w jakim kraju my żyjemy??? ;(

162


Skiper ~Skiper (Gość)24.01.2019 19:16

Żal, żałoba i żenada. W tym porcie się wychowałem. Łysy pilnował porządku, dbał, inwestował. Doprowadził do rozkwitu zrujnowany ośrodek postkomunistyczny i zbudował piękny port. Miejsce dla każdego z zapleczem gastronomicznym i noclegowym. Dorobek jego życia i pasja. I co to k...a komu przeszkadzałoby żeby to dalej prowadził. Działa-zniszczyć. Może by tak stanąć lokalnie w obronie tego miejsca przed grabieżąbo już nie skorzystamy., Tak został rozgrabiony stadion w Piotrkowie i klub, baseny. Mamy ukiśnięte Słoneczko, Arene Concordi , niedobudowany szpital i.... mediatekę..

91


gość ~gość (Gość)24.01.2019 20:05

To co składkę robimy w piotrkowie i okolic i wykupimy a warszawiaków i łodzianie wstęp zabroniony naprawdę tak serio to przesadzają a tylko my możemy to powstrzymać i kiedy my się zjednoczymy

50


gość ~gość (Gość)24.01.2019 21:24

Wszystko likwidują nasze władze pisowski. Biuro paszportowe w Piotrkowie też. Ehh czas na zmiany... Znowu

29


gość ~gość (Gość)24.01.2019 22:03

Tzw. Wody Polskie kładą łapę. Piękne miejsce, człowiek historia, a że ktoś napisał: drogo, to nie szkodzi. Klienci siedzieli do rana. Takie fajne miejsce zdemolowali.

15


borowik ~borowik (Gość)25.01.2019 05:42

"Łysy" daj spokój, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Sporo lat na karku, zacznij sam korzystać z życia.

80


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat