metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)17.05.2019 16:58

Jeśli zarządzający działał na niekorzyść Szpitala to sprawa restrukturyzacji powinna być rozpatrzona przez Prokuraturę w Piotrkowie a nie ludzi na forum epiotrkow.pl!!!

121


gość ~gość (Gość)17.05.2019 16:36

Być może nfz za dużo daje na administrację swoją a za mało na szpitale? Skoro wiele szpitali w kraju narzeka

33


gość ~gość (Gość)17.05.2019 16:32

Głupie tłumaczenia nfz. Szpital działa i na jego działalność ma płacić nfz bo zabiera nasze składki zdrowotne. Jak was zlikwidują od razu więcej kasy będzie na leczenie

22


Gość, jak wszyscy tutaj ~Gość, jak wszyscy tutaj (Gość)15.05.2019 22:45

Dobrze by było, jakby przynajmniej część komentujących znała się na systemie finansowania tego szpitala, w tym innych szpitali powiatowych w Polsce, które są w podobnej sytuacji i które też mówią o swoich problemach finansowych. A tak, komentuje anonimowo kto chce i ile razy chce, niejednokrotnie wypisując tak żenujące, ale przede wszystkim nieprawdziwe informacje - oczywiście śmiejąc się po cichu, że szkoda słów.

810


gość 123 ~gość 123 (Gość)17.05.2019 13:29

Przede wszystkim szpital jest mocno niedoinwestowany. Sprzęt jak za króla ćwieka, brak oiomu. Z tego powodu często się zdarza że potrzebne są konsultacje na Rakowskiej. Sam byłem świadkiem że na gwałt szukano respiratora dla ciężko chorego. Co na to władze może jeszcze jedną mediatekę po stronie zachodniej?

63


gość ~gość (Gość)16.05.2019 17:01

Dziwię się że radna Czechowska nie przedstawiła efektów swojej ostatniej kilku miesięcznej pracy! Skoro to jest osoba odpowiedzialna za wprowadzanie jakości i pozyskiwania funduszy zewnętrznych to gdzie są wyniki jej pracy? Pewnie na moje pytanie nie dostaniemy odpowiedzi i zostanę zlekcewazona tak jak Powiat zlekceważył postulaty Komitet Obrony Przychodni nr5 na Dmowskiego! Zrobią co będą chcieli a na cały Szpital już dawno jest scenariusz w Starostwie Powiatowym!

162


sd ~sd (Gość)17.05.2019 07:40

czy cos w tym miescie dziala poza biedronkami i kosciolem??

31


gość ~gość (Gość)16.05.2019 23:44

I co na odpowiedź szpital teraz NFz. Łyso że trochę przeinaczyli rzeczywistość. Przecież wszyscy wiedzą ze w tym kraju brakuje pieniędzy na służbę zdrowia. Tylko zaklinanie w pisowskiej telewizji tego stanu i może sami we własną propagandę uwierzyli.

15


gość ~gość (Gość)16.05.2019 22:38

A ja mam taką propozycję. Niech sobie Ci co dają pieniądze na szpitale sami je poprowadzą i nie będą musieli z obecnymi właścicielami szpitali się dochodzić.

41


pppttbbb ~pppttbbb (Gość)16.05.2019 22:24

Jestem zaskoczony, że to opublikowano, ponieważ "piotrkowski24" cenzuruje komentarze i wszystko co niepochlebne wobec Starostwa banuje. Tak to jest jak PSLowska świta wszędzie wtyka swoje łapska a nie liczy się z wiedzą i kompetencjami. Moja żona będąc w ciąży leżała w tym szpitalu. Później na prywatnych wizytach lekarze się nie mogli nadziwić dlaczego nie wykonano podstawowych badań diagnostycznych (hormonalnych) i stwierdzili stan zagrożenia dla życia dziecka. Nic się nie zmieni jeśli służba zdrowia nie zostanie sprywatyzowana. Lekarze na państwowym etacie zachowują się jakby leczyli "za karę" bo prywatnie sianko jest nieograniczone!!! Zaorać!!!

82


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat