metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)11.06.2019 11:57

Może czas zmienić zarząd gosc

00


on ~on (Gość)22.05.2019 11:29

Skoro NFZ tak wszystko wylicza to niech rusza tyłki za biurek i poprowadzą szpitale --szybki sprawdzian będzie ich umiejętności - każdy się potrafi mądrować

10


gość ~gość (Gość)16.05.2019 20:12

Trzeba byłoby sprawdzić ile sobie pensji wyplacają koleżanki i koledzy z zarządu szpitala. Chyba nie mało, Dyrektor Bartkowska po roku pracy w szpitalu kupiła nowy samochód,chyba że była jak PiS i kupiła za służbowe pieniądze i ma samochód na własny użytek. Takie rzeczy trzeba sprawdzać bo NFZ to jedno ale doprowadzanie do upadłości szpitala swoimi niekompetencji to jest coś dla prokuratury.

101


dfw ~dfw (Gość)17.05.2019 19:41

Szpital na Roosevelta powinien zmienić nazwę na - "Dlaczego tutaj" Zespoły RM dobrze wiedzą dlaczego... .

100


gość ~gość (Gość)19.05.2019 09:29

Wymiana argumentów wymianą a po wakacjach przeczytamy: szpital nierentowny, zamykamy. KONIEC!

20


gość ~gość (Gość)18.05.2019 14:28

To jest taki szpital, że pielęgniarki miały pretensje gdy się 3,5 letnie dziecko z 40 stopniami gorączki, w zasadzie mało kontaktujace, zsikalo w nocy, bo prześcieradeł na stanie nie maja

50


Killuminati ~Killuminati (Gość)17.05.2019 07:48

NFZ i wszelkie socjale nie powinny istnieć, czlowiek powinien sam umiejętnie rozporządzać swoimi finansami i tego powinni od dziecka uczyć w szkole, a nie jakis niepotwierdzonych teorii co jest we wnętrzu ziemii, albo czym jest słońce, mimo że nikt nigdy tego nie potwierdzi, masońskie brednie i propaganda by pasowało pod ich ideologie, a wracając, socjale nie powinny istnieć, człowiek powinien więcej zarabiać i sam decydować, a nie że moje pieniądze wędrują na leczenie kogoś innego póki ja jestem zdrowy i tak w kółko...precz z socjalem i komuną!!!

92


gość ~gość (Gość)18.05.2019 00:47

A może w szpitalu za dużo wydaje się na administracji atrakcje? Tam są potrzebni specjaliści od leczenia a nie od "przekładania papierków"

70


gość ~gość (Gość)17.05.2019 20:57

A czy nasza posłanka Pani Doktor Radziszewska moze zająć głos w sprawie? Czy wg niej jest to sprawa która powinna trafić do prokuratury?

100


gość ~gość (Gość)17.05.2019 17:21

Szpital przy Rakowskiej tak doskonale sobie radzi ze skracaniem terminów do specjalistów że na wizytę u neurologa czekam od marca 2018 r a wizyta w czerwcu 2019. Już nawet zapomniałem jakie dolegliwości miałem przeszło rok temu.????

71


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat