metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)17.10.2018 10:53

Nigdy w życiu wladza z woli za Kazuba nie nie było robione na wsiach. Skonczylo sie okradanie mieszkańców wsi

21


lucek ~lucek (Gość)17.10.2018 11:15

Ktoś kto ma odrobinę rozumu, nigdy nie zagłosuje na pisiora. Ich dewiza to: głosujta na mnie, a będzie mi dobrze!!

21


gość ~gość (Gość)17.10.2018 09:29

Roman śpij spokojnie lód jest z Tobą i za Tobą.
Wygramy!

12


obs. 3 ~obs. 3 (Gość)17.10.2018 14:37

a co tam za problem z parkingiem obok cmentarza w Bogdanowie? Tyle jazgotu, a podobno wójt już wykupił teren i będzie parking wyłożony kostką! Ktoś tu dużo kłamie, jątrzy, a to bardzo brzydko;

10


anita ~anita (Gość)17.10.2018 10:34

Gomulin na pewno nie zagłosuje na Drozdka

41


gość ~gość (Gość)17.10.2018 15:25

Jeżów zawsze wierny- ROMAN ROMAN ROMAN.

02


gość ~gość (Gość)16.10.2018 19:57

Pan wójt to potrafi budować domy ludowe a poza tym.........

32


 obcy kapital ~ obcy kapital (Gość)17.10.2018 19:10

Sprzedajcie chłopy ziemię, my obcy kapitał, ż...i zamienimy ja na inwestycję i wyciągniemy ile wejdzie, a wy poloczki oblizniecie się tylko palce.
Mamonka zasłoniła wam oczka. Jak łatwo was omamić. Wyzbywacie się tego co jeszcze macie. Dobrze. Bo Banki, zakłady, firmy nie są wasze. Myslicie że są a jesteście w dużym błedzie. Zostaną wam ulice i będziecie pracować u Pana tak jak przed wojną.
Pieniądze wywieziemy z Polski. Inwestujcie w wasze domy. Wprowadzimy wam podatek katastralny, a na terenach inwestycyjnych zapłacicie słono. Napewno nie bedzie to 1 promil tylko kilka procent, pewnie 5% od wartości. A na terenach inwestycyjnych wasze domy będą drogie aj drogie. Nie będziecie w stanie zapłacić podatku katastralnego. i przejmiemy wasze domy za ułamek wartości. Zostaniecie bez ziemi i bez domów.
Pozwolimy wam zamieszkać w stodołach abyście mogli pracować dla nas w pobliskich magazynach.
Prosimy o więcej takich planów zagospodarowania przestrzennego, lejecie takimi działaniami miód na nasze paluszki do interesów.
Jechałam ostatnio przez Rokszyce. Aj jakie piekne domy czekają na Nas.

00


za wójtem ~za wójtem (Gość)18.10.2018 12:30

a ja zagłosuję za wójtem

00


Do Pana Wójta ~Do Pana Wójta (Gość)16.10.2018 11:59

Panie Romanie dlaczego ukrywa Pan komentarze na swoim profilu kandydata na wójta: proszę o informacje do poprzedniego komentarza.
Założyłam inne konto żeby Pan przypadkiem nie mścił się lub sprawiał problemów mojej rodzinie którą mam w Rokszycach.
Zagraniczny kapitał przejmuje ziemie Woli Krzysztoporskiej za dobrej zmiany czyli Pańskiej kadencji. Za Pańskiej kadencji zostały uchwalone plany zagospodarowania, które umożliwiają w łatwy sposób pozbycie się polskiej ziemi i przejęcie jej przez obcy kapitał
Pan jest katolikiem, patriotą, uczestniczy Pan w uroczystościach patrotycznych, stara się Pan promować na wielkiego patriotę.. Dlaczego Pan dopuścił do takiej sytuacji? Czy nie kłóci się to z Pańskim sumieniem?
Tereny przeznaczone pod logistykę to tereny II i III klasy ziemi. Czy według Pana jest to dobre działanie aby przeznaczać tego typu tereny pod logistykę? Niszczyć polską ziemię. Czy nie lepiej budować na ziemi bezklasowej.
Proszę o określenie po której stronie jest Pan. Bo mam bardzo mieszane uczucie co do Pańskiej osoby.

63


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat