metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
obs.2 ~obs.2 (Gość)16.10.2018 14:53

podszywanie się pod czyjes nazwiska czy imiona to manipulacja i tchórzostwo pewnej grupy osob z Gomulina i okolic, na szczęście małej ilościowo; wcześniej przy różnych okazjach tez tak było

30


No no no ~No no no (Gość)16.10.2018 15:22

Włodek dobrze ci w krawacie.

10


gość ~gość (Gość)16.10.2018 18:37

Popieram zdecydowanie Pana Drozdka . Ludzie nie żyjcie obłudą. Chcecie by znów powróciły czasy Woli kiedy to tylko ta miejscowość liczyła się dla wójta. To już było!! Nie oddajmy władzy w ręce osoby która potrafi się tylko dobrze bawić. Darmowe kiełbaski popkorn naprawdę tego chcecie ? Czy może konkretnego planu działania. Nie dajcie się przekupić.

31


gość ~gość (Gość)16.10.2018 19:04

Gdyby Wójt nie starał się to o takich placach można by pomarzyć.
Jestem zniesmaczony takim pluciem na Wójta Romana.
Cenię go za normalną kampanie a nie za szyderstwo, chodzenie po domach.
Ma mój głos.

41


Wielkie uderzenie w Romana ~Wielkie uderzenie w Romana (Gość)16.10.2018 20:22

Ciekawe kiedy ekipa cubałowopaulinkowa uderzy w wójta jakimś ogromnym fałszywym pociskiem.
Cztery lata temu tak było za pomocą kłamstw w pewnej darmowej gazecie którą w ostatnim dniu kampanii w wielkim nakładzie rzucono na naszą gminę...Oj tylko czekać i nie dać się nabrać.

41


radna ~radna (Gość)17.10.2018 07:37

jestem radną z Bożej łaski w gminie Wola Krzysztoporska i tez nie zagłosuje na obecnego wójta

10


Jasiu ~Jasiu (Gość)17.10.2018 08:07

na imie mi Janek ale mama i rodzina mówi do mnie Wojtek i jestem z Gomulina i nie zagłosuje na romana drozdka

10


gość ~gość (Gość)16.10.2018 22:24

Byłem wczoraj na zebraniu w Bogdanowie z dwiema kandydatkami Panią Dziadczyk oraz oraz Panią Czarczyńską. Pierwsza nie ma programu druga bełkotała coś pod nosem. Masakra to jest śmiech. Nie mam pojecia co to ma być . Życzę wygranej Panu Romkowi bo inaczej gminę czekaja ciężkie czasy.

22


Wojtek który był strażakiem ~Wojtek który był strażakiem (Gość)17.10.2018 09:12

ja też nie zagłosuje na romana ani nikt kogo znam

10


Za Paulinką ~Za Paulinką (Gość)17.10.2018 09:39

Mam nadzieję że władza wróci do Woli Krzysztoporskiej. Dosyć żadów Romana i tych wiosek.

22


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat