metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
S12 do Bełchatowa ~S12 do Bełchatowa (Gość)19.04.2019 08:13

Przekaż, podaj dalej (gdzie się da, wyślij mail do znajomego, do ministerstwa) ten wpis: hasło "S12 do Bełchatowa"
Walczmy o przedłużenie S12 do obwodnicy Bełchatowa nawet w formie jak wygląda teraz obwodnica Bełchatowa. W powiązaniu z wschodnią obwodnicą skomunikuje to dobrze region.
Pozwoli pozyskać w okolicach Woli Rokszyckiej nowe tereny pod inwestycje
http://oi67.tinypic.com/f5bl1k.jpg
Walczmy żeby nie było tak jak teraz jest z S8 gdzie urywa się w szczerym polu a powinna zostać przedłużona do Tomaszowa Mazowieckiego.

11


gość ~gość (Gość)19.04.2019 08:22

Na próżno pienicie się internauci, węzła w Jeżowie nie będzie. Klamka już zapadła.
Słabe posłuchanie ma Wola, nic nie może osiągnąć. Cienko jest zarządzana.

13


gość ~gość (Gość)19.04.2019 08:27

http://lodz.wyborcza.pl/lodz/7,44788,23742533,autostrada-a1-ten-wezel-jest-nam-potrzebny-list.html
Węzeł w Jeżowie jest potrzebny.

30


gość ~gość (Gość)19.04.2019 08:30

Rozprza została "wydymana" przez Wolę po całości.
Mogą się pożegnać z SSE:
https://www.epiotrkow.pl/news/Nie-bedzie-dojazdu--nie-bedzie-SSE-w-Rozprzy,9864
Wydaje się być to specjalne aby nie powstał węzeł w Jeżowie, tak aby Wola mogła mieć więcej magazynów, a Rozprza nic.
Rozprza została odcięta. Nikt nie będzie się chciał tam pobudować.
Zresztą sam Wójt Woli udzielił z 2 lata temu informacji: inwestorzy przyjdą tam gdzie będą węzły i dojazd autostradowy.
Jak pięknie Rozprza została hmmm..... "wy...na". :)

80


. ~. (Gość)19.04.2019 08:32

No to teraz czeka nas armagedon na DK91 - brak chodników, zatok autobusowych, sygnalizacji świetlnej, oświetlenia, obwodnic...

50


gość ~gość (Gość)19.04.2019 08:36

bye bye SSE w Rozprzy

12


Benek Gdajelski ~Benek Gdajelski (Gość)19.04.2019 08:56

Rozprza walczcie do upadłego o węzeł w Jeżowie. Bardzo mi się podoba wasze podejście: SSE na terenach z 6 klasą ziemi. Takie zarządzanie gruntami mi się podoba. Jestem za wami i będę z całą mocą was popierał.
A nie jak w Woli gdzie pod magazyny przeznaczyli tereny 2 i 3 klasy ziemi i zniszczyli cenne ziemie.

50


gość ~gość (Gość)19.04.2019 09:23

brak wezla w Jerzowie spowoduje ze więcej klamotów będzie jeżdziło przez Rozprzę.

60


peter ~peter (Gość)19.04.2019 09:25

tak mała liczba węzłów może oznaczać odcinek płatny- żeby nie budować dużej ilości bramek i zatrudniać dodatkowych pracowników, bo to obniża zyski. Ja bym się tak bardzo nie cieszył.

12


mirk ~mirk (Gość)19.04.2019 09:27

Droga powiatowa 1500E łączy 4 ( słownie cztery ) powiaty: Piotrków Trybunalski - grodzki, Piotrkowski-ziemski ,Radomszczański i Bełchatowski. Ta droga przenosi ciężki ruch towarowy - wystarczy się nią przejechać. To powinna być droga wojewódzka!

60


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat