metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Gosia ~Gosia (Gość)25.11.2014 12:05

Polecam Przedszkole nr. 1 !!!!!!!!!!!!!!

30


tata ~tata (Gość)25.11.2014 17:28

a ja przychylam się do pozytywnych opinii na temat przedszkola Wojsk Polsk 27 im Bojanowskiego

23


wawa ~wawa (Gość)25.11.2014 20:20

Ktoś kto pisze takie brednie na temat złego wyżywienia w przedszkolu Pani Magdaleny Jakubiak musi mieć po prostu na pieńku z nią i chce Jej zaszkodzić. Jedzenie jest tam świeże, pyszne i dzieci mają tyle ile zapragną. Szukanie dziury w całym. Kochani najpierw oceńmy własne gotowanie racjonalnie, dopiero pracę innych, bo najprościej jest ocenić kogoś a samemu dawać własnym pociecha fast foody.

44


władza ~władza (Gość)25.11.2014 21:16

Zanim moja ukochana córka poszła do przedszkola sprawdziłem wszystkie !!! w Piotrkowie rozmawiałem z dyrekcjami ,nauczycielkami ,mamami a nawet samymi przedszkolakami .Sprawdzałem kuchnie ,zajęcia ,infrastrukturę słowem wszystko .Wykonałem dużą prace (nie robiłem tego sam a zaangażowałem w to tez kupę znajomych bliższych i dalszych itd.)W końcu dokonałem wyboru-Bojanowski!!!Moja córeczka chodzi tam drugi rok i wiem ,że dokonałem dobrego wyboru! Nie będę pisał tu o innych przedszkolach--skoro rodzice są zadowoleni to ok -chyba o to chodzi. Dla mnie i mojej córki to jest najlepszy wybór. Poza tym drodzy rodzice skoro już piszecie to piszcie o pozytywnych sprawach bo chyba dość mam podłości i zawiści na co dzień!
Acha poza tym wydaje mi się ,że ten ranking może być sfałszowany!!!!ale to już osobny temat :) pozdrawiam!

32


smyki ~smyki (Gość)26.11.2014 10:22

Wszystkie "mądre" mamusie niech zaczną ocenę od siebie!!!
Moich dzieci nikt nie zmuszał i nie zmusza do występów. Lubią więc to robią. A dzięki wielu wyuczonym rolom, ćwiczeniom pamięci, syn świetnie radzi sobie w szkole. A mój maluch skoro lubi tańczyć i śpiewać to czemu ma nie występować. Zapewniam, że na "GWIAZDY" ich nie szykuję. Poza tym domowe jedzenie,super warunki, zwierzątka. Do tego fachowa i mądra opieka cioć. Moje dzieci były i są zadowolone, wręcz ciocie są uwielbiane przez dzieci. A my rodzice wystarczy rozmawiać, dogadywać się, szukać rozwiązań jeśli występują problemy. A nie perfidnie opowiadać przekoloryzowane historyjki. Nie chcesz pomóc, to nie przeszkadzaj tym, co robią swoją pracę dobrze, sumiennie i oddają całe serce NASZYM dzieciom! Mówię STOP zakłamanym mamuśkom, które zawistnie i z zazdrością szkalują nasze przedszkole! Z czystym sumieniem POLECAM przedszkole BOJANOWSKIEGO!!!

33


mimi ~mimi (Gość)29.11.2014 08:57

Przedszkole sióstr Salezjanek przy NSJ. Rodzinnie, pyszne dmomowe jedzenie, dziecko uwielbia tam chodzić.

24


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat