metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Turdus3 Turdus3ranga10.10.2019 16:12

Czy można tej Pani pomóc bezpośrednio, tj dać pieniądze do ręki lub przelać na konto osobiste?
Pytam bo fundacje zabierają sporo pieniędzy dla siebie.

30


gość ~gość (Gość)10.10.2019 17:49

Do Turdus3 mozna wystaeczy wejsc w slowo tutaj i tam jest zdjecie takie male i to konto facebokowe

20


basia* ~basia* (Gość)10.10.2019 17:54

Posiadam książkę MARII TREBEN-LEKI Z BOŻEJ APTEKI i często z niej korzystam.Za pomocą odpowiednich ziół i odpowiednich dawek można wyleczyć bardzo ciężkie przypadki(choroby złośliwe) sprawdź w google. Sama wyleczyłam/zlikwidowałam torbiel na jajniku wielkości 4 cm w ciągu 3 dni. A co szkodzi spróbować w takiej sytuacji!?.Oczywiście stała kontrola lekarska wymagana. PROSZĘ SPRÓBUJCIE!!!! Wszystkie potrzebne zioła kupicie w sklepach zielarskich wraz z gotową nalewką ziół szwedzkich.

51


thankUJesus ~thankUJesus (Gość)10.10.2019 15:56

pamietajcie - to jest plan Boga Jezua Chrystusa by ta kobieta miala raka, to on stworzył nasz niesprawiedliwy świat, i macie sie podporządkować jego woli, by źli ludzie dostawali to co najlepsze a dobrzy i biedni dostawali zawsze po tyłku

28


Boguś ~Boguś (Gość)10.10.2019 21:53

Z całego serca życzę siły do walki z chorobą. Oby Pani jak najdłużej mogła cieszyć się córką i życiem.

50


gość gośćranga10.10.2019 15:56

Pani aniu utworzylam dla Pani zbiorke mam nadzieje ze bedzie dobrze wiem coto znaczy I mam nadzieje ze bedzie dobrze I ze chociaz ludzie beda wplacali po 5,10zl
Sama mam chore na raka niedawno sie dowiedzialy mame 76lat i siostre 46lat ????????????mama ma jutro operacje guza macicy a siostra dowie sie coijak jutro w szpitalu sciskam goraco ZBIORKA jest
Pomagam.pl
Pozdrawiam...

32


gość ~gość (Gość)11.10.2019 18:52

Wczoraj wpłaciłem na pomagam.pl 50 a później jeszcze raz 150zl
A na zbiorce 100zl. O co chodzi?
Z konta zeszło.

20


gość ~gość (Gość)11.10.2019 20:12

Dziękuję z całego serca redakcji epiotrków.pl i wszystkim ludziom którzy wsparli mnie w walce z rakiem. Dzięki Wam odzyskałam nadzieję, obecnie mogę rozpocząć bardziej kompleksowe leczenie. Ania ????

70


gość ~gość (Gość)13.10.2019 09:36

Polecam spróbować terapię dr Ashkara, uratowała życie nie jednej osobie której lekarze nie dawali już szans na przeżycie.

20


Kolo ~Kolo (Gość)11.10.2019 13:56

"ukryte terapie" czego lekarz ci nie powie Jery Zięba!
https://ukryteterapie.pl/strona/pomoglo

40


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat