metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)07.04.2020 20:11

Dziś jest ciężko jutro będzie lepiej wierzę że będzie Pani zdrowa. Wszystko będzie dobrze dzięki najlepszemu lekarzowi Jezusowi. Pozdrawiam i będę pamiętać w modlitwie o Pani.

20


Viva Vivaranga22.05.2020 12:15

Witam Pani Aniu. Zachęcam do skierowania Pani uwagi na tę nową, alternatywną stronę medycyny. Stara, konwencjonalna miała już swoje "5 minut". Proszę o kontakt telefoniczny, postaram się przedstawić Pani bardzo skuteczną w przywracaniu homeostazy technologię, bez skutków ubocznych i chemii. 609852121 Jestem w Piotrkowie.

20


Basia.Maciąg Basia.Maciągranga05.03.2020 16:44

Witam pani Aniu. Na piczatek ciekawi mnie ,w którym Piotrkowie pani mieszka, bo jeśli to niedaleko Lublina, to ja mam do pani rzut beretem.... mam na imię Basia i borykam sie z taką samą chorobą jak pani od 2 lat. Ja jużteż mam przerzuty na kości, wątrobę i nerkę. Jednak walczę z nią zawzięcie i nie daję sie. Narazie wygrywam. Ba , co ja mówię.... wygram, bo kocham życie, rodzinę , przyjaciół i wszystko co mnie otacza i cieszy, więc nie może być inaczej.... mam wielką ochotę spotkać się z panią i pogadać.... bardzo proszę o jakiś odzew. Pozdrawiam serdecznie i życzę nie zdrowia, bo z nim różnie bywa, ale wytrwałości i cierpliwosci...Basia

80


Pamela.Szyk Pamela.Szykranga29.03.2020 18:22

Jestem po kolejnych cyklach chemioterapii. Pierwszy raz słyszę o takim rodzaju chemii, pytałam nawet swojego onkologia też nie słyszał. Może Pani napisać co to za chemia i czy w Polsce miała Pani podawaną?

20


gość ~gość (Gość)05.03.2020 07:41

Zdrowia dla pani Aniu

20


gość ~gość (Gość)22.02.2020 09:09

Niestety kiepsko to wygląda... Przy przerzutach do kości ach...

30


gość ~gość (Gość)05.02.2020 21:57

Proszę kupić sobie colostrum.to tak zwana siara która ma zbawienne korzyści przede wszystkim przy nowotworach.

51


gość ~gość (Gość)04.02.2020 09:43

Ludzie kochani, przestańcie doradzać Pani Ani, jakie to witaminy i co powinna zarzywać, bo na to wszystko potrzeba środków finansowych , oraz gdzie powinna się udać w celu ich pozyskania. Ta kobieta jest kochającą matką i ponad wszystko chce żyć dla swojej córki. Wesprzyjmy ją więc, aby mjała większą szansę na wyleczenie, oraz by spełniło się jej marzenie o doczekaniu pełnoletności córki.

41


gość ~gość (Gość)30.01.2020 13:35

Zdrówka

50


gość ~gość (Gość)30.01.2020 12:16

NALTREKSON proszę poczytać . Znam przypadki wyleczenia raka . Dużo Wit D naltrekson kwasy alfa liponowy

41


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat