metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
P51 ~P51 (Gość)19.11.2012 16:57

"aaa" napisał(a):
bo ja ma nie miłe


To i nie dziwota ;-)
Tylko gdzie , jak "pryciśnie"?

00


lalala ~lalala (Gość)19.11.2012 16:59

"swiadek-taki-" napisał(a):


Bzdury piszesz na Wolborskiej nie ma pomocy doraznej nie mogła tam odesłac chorej.

00


gość ~gość (Gość)19.11.2012 18:47

A może spytać o opinię pacjentów? Mury i sprzęt nie leczą, tylko lekarze, a dobrych na Rakowskiej nie ma

00


pacjentka ~pacjentka (Gość)19.11.2012 20:07

"gosc" napisał(a):
A może spytać o opinię pacjentów? Mury i sprzęt nie leczą, tylko lekarze, a dobrych na Rakowskiej nie ma


Są: Kococik, Motylska, Ogórek, Jarecka, Misztela, Wardziński, Bombski, Paszkowski, Haze...

00


miara ~miara (Gość)19.11.2012 20:08

Opieka jest beznadziejna! Niestety poza wyjątkami (np. dr Kococik).
Do pięt nie dorastają piotrkowscy - łódzkim lekarzom.To jest naprawdę bolesne, bo nie tylko o leczeniu piszę, ale o zachowaniu.
Gdzie jest mój adwersarz z forum-piotrkowianin? jest aktywny? Ktoś wie? W każdym razie pozdrowienia:)

00


były pracownik ~były pracownik (Gość)19.11.2012 21:18

P51 - SOR pełny dlatego, że tak działają lekarze rodzinni i NPL. Ile razy lekarzy z tych instytucji instruowali pacjentów jak wezwać karetkę albo co mówić na SORze, żeby zostać przyjętym w oddziale który ma ratować. Ale oczywiście z tym szanowny dyrektor nic nie zrobi.
I tak uważam, że w tym szpitalu liczą się tylko lekarze i nikt więcej. Ja odeszłam do łodzi i nie żałuję!!! Wyższa pensja, dużo lepsza atmosfera, nikt nie zastrasza, nikt nie straszy kontraktami. Podwyżka była, a sprzęt chyba lepszy niż na Rakowskiej.

00


Ojciec ~Ojciec (Gość)19.11.2012 22:13

Mnie z kolei odmówiono zdobienia badania miesięcznemu dziecku, tłumacząc to brakiem podpisania kontraktu z przychodnią. Sprawa była pilna więc badanie wykonałem odpłatnie. I kto mi powie, że dziecko ma dostęp do prywatnej opieki zdrowotnej. Nie ma! P.S. Dla wszystkich pań recepcjonistek, które wymagają numeru PESEL - nie jest on wymagany do 6 miesiąca życia dziecka.

00


aaa ~aaa (Gość)19.11.2012 22:20

"gosc" napisał(a):

zgadzam się że nie ma dobrych lekarzy a na pewno na ortopedii

00


gigi ~gigi (Gość)20.11.2012 05:20

wychodzi na to, że poziom porównywalny do poziomu kliniki w Bostonie - ankieta ankietą ale może by zapytać o opinie ludzi i personel ?

00


świadek taki ~świadek taki (Gość)20.11.2012 07:40

"lalala" napisał(a):
Bzdury piszesz na Wolborskiej nie ma pomocy doraznej nie mogła tam odesłac chorej


Nie na pomoc doraźną, a do przychodni neurologicznej

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat