metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)16.04.2019 22:54

Chłop nie ma jaj. Usiłuje przekraczać granice a wychodzi mu co najwyżej obrażanie, naruszenie dobrego imienia albo donos. Ulitujcie się. On już nic więcej nie może bo granic swojego umysłu nie przekroczy - wypalił się.

189


gość ~gość (Gość)17.04.2019 10:00

Brak zajęcia niech mu wyrokiem sądu za nękanie tych biednych uczciwie pracujących ludzi przypieprza odpracowac w czynię społecznym za free kilkanaście godzin to może przemyśli swoje bezczelne zachowanie od lat jestem stała klientka baru -10tka i nigdy w zyciu nie zarejestrowałam by dostawcą bądź właściciel parkował pod barem ot tak by stać zwykla ludzka nienawiść że innym się wiedzie doprowadziło tego frustrata do takich działań panie Marku trzymam kciuki nie dajcie się przegonić i zwariować A.

106


japacyk ~japacyk (Gość)17.04.2019 09:59

Cytuję:
Dziennikarstwo to obiektywne opowiadanie


Ale mnie kurna rozbawiłeś! Popatrz na media lokalne, popatrz na ogólnopolskie, a zwłaszcza na TVPiS i dopiero później pisz elaboraty o dziennikarskiej rzetelności.

713


gość ~gość (Gość)16.04.2019 20:10

Nie bardzo rozumiem o czym jest artykuł. Przecież skoro wysłał fotki do policji to przecież ona kierowała wnioski o ukaranie do sądu. Jeśli wykroczenia nie ma to policja nie składa wniosku do sądu.
Czy wielkich państwa przedsiębiorców denerwuje ze ktoś powiadamia policję o ich wykroczeniach? Czy jeden z nich prawko straci przez to ze ktos zrobił mu kilka fotek, czy raczej za to ze nie przestrzega znaków? Przecież jak nie ma wykroczenia to nie ma kary, wiec jak ma je stracić?
Skoro stoją znaki trzeba ich przestrzegać, ale nie. Znak znakiem ale swoj samochód musze postawić gdzie mi sie podoba? Skoro są ograniczenia w ruchu w tej części miasta to dotyczą one WSZYSTKICH. A znaki stawia miasto a nie pan z aparatem. Skoro są to nie ma parkowania, skoro policja kieruje wnioski o ukaranie to jakieś podstawy musi mieć.

1615


gość ~gość (Gość)17.04.2019 11:20

robi też fotki kierowcą MZK, kiedy się zmieniają w południowej porze. Jeden podjeżdża na zatoczkę autem drugiemu zmienuają się i ten drugi po chwili odjeżdża. Miejsce ich pracy, okazuje się dla "łowcy" okzają do uprzykrzania życia kierowcom zawodowym którzy służą społeczeństwu Piotrkowa....

126


gość ~gość (Gość)17.04.2019 06:51

.... a ja mieszkam z nim w tej samej klatce:(
Wszystkich nęka a sam parkuję całą noc na terenie prywatnym gdzie można stać kilka minut. To pieniak jest

1510


taki jestem ~taki jestem (Gość)17.04.2019 12:32

Policja ściemnia. Przecież ten facet tylko zawiadamia o popełnieniu wykroczenia. Resztę czynności przeprowadza policja (lub Straż Miejska, jeśli tam trafiło zawiadomienie) i to ona kieruje wniosek do sądu. Czy pani z policji tym samym chce powiedzieć, że jeśli zrobię fotkę prawidłowo zaparkowanemu autu i wyślę ją policji i powiem, że było zaparkowane źle to oni będą musieli skierować wniosek do sądu ??? Bzdury.
Zawiadomienie policji o wykroczeniu to nic złego. Policja jest od tego by zawiadomienie przeanalizować, a następnie albo złożyć wniosek do sądu, albo sprawę umorzyć. Może też pouczyć sprawcę, więc nie rozumiem dlaczego nagle policja umywa rączki jak Poncjusz Piłat, że tak napiszę w przededniu Triduum.

191


wheel ~wheel (Gość)17.04.2019 13:14

Ten łowca wykroczeń niech zajmie się swoimi przestępstwami.

159


strach się bać ~strach się bać (Gość)17.04.2019 20:17

To nie tylko samozwańczy „łowca wykroczeń”, ale przede wszystkim - samozwańczy "redaktor, dziennikarz i wydawca". Tylko ludzie o silnych nerwach i zarazem braku skrupułów czytają jego "bloga".

139


Diariusz Sądowy ~Diariusz Sądowy (Gość)16.04.2019 17:59

"Trybunalski bloger wywodzi się ze środowiska artystyczno-literackiego. Tym chełpił się przed sądem. I z pożytkiem dla społeczeństwa byłoby, by w tym środowisku dalej się realizował, bo to, co uprawia dziś, nie ma wiele wspólnego z dziennikarstwem - tak, w dużym skrócie, Sąd Rejonowy w Piotrkowie, w osobie sędzi Małgorzaty Krupskiej-Świstak, podsumował w czerwcu 2017 roku działalność wydawcy portalu, który "uzurpuje sobie prawo do bycia mentorem dziennikarstwa, a nie zastanawia się na własnymi kwalifikacjami moralnymi". (...) "Przekroczył granice, za którymi zaczyna się zwykłe, pospolite przestępstwo. (...) To mowa nienawiści w czystej postaci" - podkreśliła sędzia Małgorzata Krupska-Świstak.

2012


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat