metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)16.04.2019 17:27

A ja proponuję by ktoś się zainteresował się ulicą Spacerową.Miasto wydaje pozwolenia na punkty handlowe (nawet rodzinne)nie dbając o miejsca parkingowe.Dlaczego dopuszcza się do wjazd u na prywatny teren jak i wyjazd na parking miejski przez co stwarza się zagrożenie dla aut poruszających się po parkingu.

84


ad ~ad (Gość)16.04.2019 16:55

Brak wykształcenia kierunkowego.
Kompromitujące braki w wykształceniu ogólnym.
Skrajny nieprofesjonalizm.
Rażąca amatorszczyzna.
Złamanie wszelkich reguł dziennikarstwa.
Ale za to EGO wielkości Himalajów.

208


borys42 ~borys42 (Gość)16.04.2019 17:43

ten łowca to niech zajmie się tymi z komendy, bo odkąd zamknęli im parking na tesco to parkują po osiedlach dookoła, a tam za niedługo może zjawić się duszek ryska i wtedy będzie się działo, już w jednym mieście pisali o dziwnym miejscu w którym samo powietrze z kół schodzi...

49


Kora ola ola ~Kora ola ola (Gość)16.04.2019 07:55

A ja przepraszam, że nie na temat, ale dzisiaj jechałam do pracy "jedynką" - takiego klamota jak żyję jeszcze nigdy nie widziałam. Nie mówię już o hałasie, który zdecydowanie przekraczał normy bezpieczeństwa, jeszcze do tej pory mi dzwoni w uszach. Niech ktoś wreszcie się weźmie za te MZK-i.

293


gość ~gość (Gość)16.04.2019 20:37

Cha, cha, cha!

36


walec ~walec (Gość)16.04.2019 22:12

Popieram !!!!!!!!!!!!!!

67


szewcuuu ~szewcuuu (Gość)16.04.2019 23:16

Dla mnie to jest jakaś patologia ten gość

136


gość ~gość (Gość)17.04.2019 00:26

Te Rysek zastanów się gdzie mają parkować pracujacy w budynku UM czy KMP, i nie STRASZ.ponadto jakby Ci łowca cyknal kilka zdjęć to byś nie popierał jego zachowania.

103


k. ~k. (Gość)17.04.2019 00:40

Dziennikarstwo to obiektywne opowiadanie o otaczającym nas świecie za pomocą faktów. To pokazywanie różnych kontekstów, tłumaczenie punktów widzenia. Dziennikarstwem nie jest ocena postaw ludzkich i dawanie dobrych rad - tym zajmuje się beletrystyka. Portal GT to miejsce, w którym obraża się na różne sposoby ludzi z Piotrkowa. Niby-redaktor ma się za szczwanego lisa i przedstawiciela 4-tej władzy pełną gębą. Wydaje się biedakowi, że manipuluje z dobrym skutkiem, a tylko wzbudza litość. Nie jest autorytetem ten, co zorientował się, że nic w życiu nie osiągnął i nagle postanowił zaistnieć za wszelką cenę. Działania tego smutnego pseudospryciarza podobają się podobnym jemu frustratom, a realnie są doskonałym czynnikiem jednoczącym. Nikt normalny z GT nie sympatyzuje, a raczej chór Piotrkowian buczy i tupie.

138


gość ~gość (Gość)17.04.2019 08:02

Obciążać go kosztami, nie po to człowiek płaci te chore podatki, żeby były wyrzucane w bloto, bo jakiś wariat bawi się kosztem społeczeństwa. Nie ma później kasy na ratowanie chorych dzieci i rodzice musza zbierać kasę na własna rękę, drogi jak ser szwajcarski dziurawe, a tu sponsoring zabaw osoby opetanej nienawiścią. W kaftan typa i do leczenia.

158


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat