metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
jest źle ~jest źle (Gość)15.09.2021 20:34

Jaka ta nasza starówka urokliwa ? bród , menelstwo na ławeczkach , zasrane chodniki i elewacje przez ptaki i pieski, i największa atrakcja : dachy zabytkowych kamienic pokryte papą i smołą.

154


mom ~mom (Gość)16.09.2021 06:39

Chcąc przyjmować wycieczki-turystów, musi być zaplecze ........ czym dysponuje Piotrków. Zapomniałem: jest jeden nowy publiczny szalet na Pl. Niepodległości oraz Kaczy Dołek, Rybka i Europa.

112


Miś ~Miś (Gość)16.09.2021 06:39

Jak dobrze, że mam EPI.

17


ZielonyNapinacz ~ZielonyNapinacz (Gość)15.09.2021 20:48

A dlaczego poseł partii nierządzącej, Pan Klimczak, nie upomniał się o Piotrków w ministerstwie? Dlaczego nie monitorował tej sprawy? Przyganiał kocioł garnkowi, a sam smoli.

80


Rrr ~Rrr (Gość)15.09.2021 23:00

I tak pis wigra. Ciemnogród

42


Sprawiedliwa ~Sprawiedliwa (Gość)15.09.2021 22:59

A ja się dziwię czemu dla władz powiatu rozwój szpitala pcmid jest tak nieogarniety. Przez lata były różne dofinansowania to ta placowka nigdy nic nie zrobiła. Kogo to wina a otóż zarządzających i pracowników biurowych. Nie personelu białego i pomocniczego. Ale żeby na pstryknięcie palcami zwalniać i zatrudniać podwykonawców droższych to instrukcji obsługi niepotrzeba.

30


qwert ~qwert (Gość)15.09.2021 22:32

te panie w mediatece to straszne lenie i nieroby

45


goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)15.09.2021 22:05

Mamy tyle ruin na miejscu, że uznano, ze to do nas będa przyjeżdżać, a my tylko kasiorę będziemy liczyć ...

51


goœć_gość ~goœć_gość (Gość)15.09.2021 21:36

Ale tak szczerze to co Piotrków ma do pokazania jako miasto w którym odbywał posiedzenia Trybunał Koronny ? No w zasadzie tylko zamek, w którym i tak wystawy dotyczą innych okresów i niewiele mają wspólnego z sądownictwem. W Piotrkowie nie ma nawet archiwaliów dotyczących tego okresu. Warto mieć na uwadze, że dokumenty te mają.... Szwedzi i nie chcą ich oddać. W Piotrkowie działa/działał (nie wiem jak jest obecnie) Instytut Badania nad Parlamentaryzmem którego efekt badawczy w zasadzie jest żaden, bo nie wiem czy udało się cokolwiek opublikować przez ten podmiot.

110


modd. ~modd. (Gość)15.09.2021 17:37

Piotrków jest w istocie jedną ze stolic Polski ? To poza Warszawą są inne stolice ? Wypowiedź tradycyjnie bardzo ciekawa .

92


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat