metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
modd. ~modd. (Gość)15.09.2021 17:37

Piotrków jest w istocie jedną ze stolic Polski ? To poza Warszawą są inne stolice ? Wypowiedź tradycyjnie bardzo ciekawa .

92


goœć_gość ~goœć_gość (Gość)15.09.2021 21:36

Ale tak szczerze to co Piotrków ma do pokazania jako miasto w którym odbywał posiedzenia Trybunał Koronny ? No w zasadzie tylko zamek, w którym i tak wystawy dotyczą innych okresów i niewiele mają wspólnego z sądownictwem. W Piotrkowie nie ma nawet archiwaliów dotyczących tego okresu. Warto mieć na uwadze, że dokumenty te mają.... Szwedzi i nie chcą ich oddać. W Piotrkowie działa/działał (nie wiem jak jest obecnie) Instytut Badania nad Parlamentaryzmem którego efekt badawczy w zasadzie jest żaden, bo nie wiem czy udało się cokolwiek opublikować przez ten podmiot.

110


goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)15.09.2021 22:05

Mamy tyle ruin na miejscu, że uznano, ze to do nas będa przyjeżdżać, a my tylko kasiorę będziemy liczyć ...

51


qwert ~qwert (Gość)15.09.2021 22:32

te panie w mediatece to straszne lenie i nieroby

45


Sprawiedliwa ~Sprawiedliwa (Gość)15.09.2021 22:59

A ja się dziwię czemu dla władz powiatu rozwój szpitala pcmid jest tak nieogarniety. Przez lata były różne dofinansowania to ta placowka nigdy nic nie zrobiła. Kogo to wina a otóż zarządzających i pracowników biurowych. Nie personelu białego i pomocniczego. Ale żeby na pstryknięcie palcami zwalniać i zatrudniać podwykonawców droższych to instrukcji obsługi niepotrzeba.

30


Rrr ~Rrr (Gość)15.09.2021 23:00

I tak pis wigra. Ciemnogród

42


ZielonyNapinacz ~ZielonyNapinacz (Gość)15.09.2021 20:48

A dlaczego poseł partii nierządzącej, Pan Klimczak, nie upomniał się o Piotrków w ministerstwie? Dlaczego nie monitorował tej sprawy? Przyganiał kocioł garnkowi, a sam smoli.

80


Miś ~Miś (Gość)16.09.2021 06:39

Jak dobrze, że mam EPI.

17


mom ~mom (Gość)16.09.2021 06:39

Chcąc przyjmować wycieczki-turystów, musi być zaplecze ........ czym dysponuje Piotrków. Zapomniałem: jest jeden nowy publiczny szalet na Pl. Niepodległości oraz Kaczy Dołek, Rybka i Europa.

112


jest źle ~jest źle (Gość)15.09.2021 20:34

Jaka ta nasza starówka urokliwa ? bród , menelstwo na ławeczkach , zasrane chodniki i elewacje przez ptaki i pieski, i największa atrakcja : dachy zabytkowych kamienic pokryte papą i smołą.

154


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat