metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
zawiedziny piotrkowianin ~zawiedziny piotrkowianin (Gość)13.10.2018 20:14

w pierwszej turze Sokalski ,a w drugiej jak wszyscy co mają dość układu w UM pewnie na mniejsze zło to na panią Wężyk czas na zmiany pan tu już nic więcej nie zrobisz

37


Witek ~Witek (Gość)13.10.2018 21:56

Z tych osób wszyscy wypadają za burtę

42


antydoda ~antydoda (Gość)13.10.2018 21:58

Tak dla przypomnienia, przed wyborami, szczególnie dla tych, którzy chcą głosować na PO-Nowoczesną.

43


polak_mały ~polak_mały (Gość)13.10.2018 20:55

Nie życzę sobie by pani Wężyk-Głowacka rządziła moimi finansami i moje podatki przeznaczała na darmową komunikację. Poza tym jest niby pani z PO, a podaje przykłady z Tomaszowa i Bełchatowa, gdzie rządzi PiS. Jest pani niewiarygodna i przez to nie zdobędzie Pani żadnych głosów.

137


gość ~gość (Gość)13.10.2018 22:12

Ja i moja cała rodzina glosujemy na p.Chojniaka,a p.Marlence dzięki zgodnie możemy zaśpiewać....ale to już było i nie wróci więcej...

37


abc ~abc (Gość)13.10.2018 22:12

Mam pytanie do Pani Marleny jak wytłumaczy możliwość ogrzania 80% naszego miasta źródłem geotermalnym o maksymalnym potencjale 9 MW (jak pisze na swojej stronie) gdy potrzeba by na to ponad 100 MW? Nie neguję wdrażania proekologicznych, długofalowych rozwiązań, ale mówienie, że można zmienić "źródła zasilania z węgla na energię geotermalną" to nieprawda, dodatkowo opowieść o nadmiarze zasobów, które można by przeznaczyć na realizację celów rekreacyjno-leczniczych to zwykły populizm.

33


kamyczek ~kamyczek (Gość)13.10.2018 19:38

Dlaczego Pani Wężyk Głowacka chodzi po targu w godzinach pracy? Jest na urlopie wypoczynkowym? Jeśli nie, kto na to pozwala?

104


piotrkowianin prawdziwy ~piotrkowianin prawdziwy (Gość)13.10.2018 19:47

A ja wam powiem, na kogo zagłosuję. Ani na Głowacką, ani Chojniaka, ani Lorka, ani Sokalskiego, ani Kozłowskiego. Ja dziękuję za takich kandydatów, wolę na termy do Uniejowa niż głosować.

312


gość ~gość (Gość)13.10.2018 15:23

3 kadencje i nagle się obudził: ojej ludzie uciekają, ojej ciepłowni się starzeje. Panie Prezydencie co kluczowego i strategicznego zrobił Pan prze 12 lat? MediatekaaMediatora poprawić sytuację? Ciekawe...

208


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat