metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)13.10.2018 10:40

Wreszcie ktos chce postawic na geotermie! Super. Pani Marleno trzymam kciuki! Chojniak 4 lata temu obiecal w kampanii odnawialne zrodla energii i co? Jedno wielkie zero!

812


gość ~gość (Gość)13.10.2018 12:29

Strasznie się boicie tego Kozłowskiego i ataków ciąg dalszy trwa ale już nie długo to się skończy. Kozłowski jest twardszy niż myśleliścieie, nie załamał się nawet jak go bezprawnie wyrzuciliście z pracy, nie dał wam się złamać przez 8 lat i nic już wam nie pomoże, niedługo zostaniecie rozliczeni.

95


gość ~gość (Gość)13.10.2018 12:59

Polecam zajrzeć na stronę kandydata na prezydenta krzysztofkozlowski.pl

63


biba ~biba (Gość)13.10.2018 13:13

Pani Marlena startuje z PO i Nowoczesnej. Gdyby nie była z tej partii, to bym na nią głosował, ale ze względu na powiązania z tą szmirą, nigdy!

133


jurek ~jurek (Gość)13.10.2018 13:17

Taką piękną pogodę mamy za oknem, byście do parku poszli, zobaczyć, jaka jesień jest piękna, a kłócicie się o jakąś blondynkę co majaczy, jakby miała gorączkę i reszcie, która nie daje żadnych perspektyw temu miastu. Dramat, piaskownica.

117


Obywatel PT ~Obywatel PT (Gość)13.10.2018 12:43

Nie pozostaje nic innego jak zagłosować na kobietę. 3 razy głosowałem na Chojniaka ale efekt jest taki, że musiałem wyjechać do pracy poza Piotrków. Ostatnia kadencja to dramat miasta!

138


I tak Chojniak nie wygra ~I tak Chojniak nie wygra (Gość)13.10.2018 11:32

A jakie plany ma Chojniak? Czy jego zapytaliście? Chyba na koniec zapytacie żeby lepiej wypadł znając wypowiedzi pozostałych kandydatów. I tak Chojniak nie wygra wyborów. Nie jest tajemnica że go wspieracie na wszelkie sposoby.

134


mam pomysła ~mam pomysła (Gość)13.10.2018 12:54

skoro mamy w mieście "telewizję" proponuje w tygodniu,powiedzmy we czwartek zorganizować publiczną debatę na żywo z możliwością zadawania pytań przez mieszkańców WIEM, ŻE JEST TAKA techniczna MOŻLIWOŚĆ

191


Panie Lorek! ~Panie Lorek! (Gość)13.10.2018 10:39

Co to znaczy "Bezpłatna komunikacja dla tych, którzy zrezygnują z samochodu"? Mam sprzedać samochód, żeby się przejechać MZK-ą?

68


litości ~litości (Gość)13.10.2018 14:47

Bus pasy w Piotrkowie ? Śmiać się czy płakać ?

172


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat