metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
alledobrze ~alledobrze (Gość)08.08.2018 16:48

Przepraszam jeśli kogoś zaboli ,ale w piwnicy mam lepsze drzwi koszt nowych drzwi tego typu to jakies 100-150 zl ciekawe jaka kwota widnieje na fakturze z tbs.....liczę ze grubo ponad 1000

11


Pierre Dolevas ~Pierre Dolevas (Gość)09.08.2018 00:03

Nie rozumiem, dlaczego tak najeżdżacie na tego faceta. Przecież wyraźnie napisano, że sam ich nie zniszczył, tylko jemu zniszczono. Dlaczego w takim razie ma sam kupować nowe? Oczekiwanie na wymianę drzwi przez TBS było jak najbardziej prawidłowe. Policja niech się wykaże i złapie włamywacza/wandala. Ja wiem, że to trudniejsze od tropienia "nielegalnych roślin", ale w końcu łapanie włamywaczy i wandali też należy do ich obowiązków. Po złapaniu delikwenta, niech TBS wyegzekwuje od niego zadośćuczynienie za wyrządzone szkody.
Wyobraźcie sobie, że delikwent zostanie ujęty (choć najprawdopodobniej nie zostanie). Po ujęciu zostanie osądzony i prawdopodobnie trafi do więzienia - każdy miesiąc utrzymywania go w więzieniu będzie kosztował budżet jakieś trzy tysiące złotych. Dlaczego w takim razie, jeśli państwo stać na stosowanie tak kosztownych kar, wymagacie by pokrzywdzony w tej historii facet pokrywał koszty zniszczeń wyrządzonych przez jakiegoś przestępcę? Ogarnijcie się trochę, bo wyzywanie kogoś w takim przypadku od pasożyta jest z lekka nie na miejscu. Nie jest istotne, że koszt nowych drzwi to tylko kilkaset złotych. Chodzi o zasady.

32


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat