metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
j. ~j. (Gość)07.08.2018 22:14

Taki mamy bajzel w "Trybunalskim Grodzie",
że na każdym kroku babrzemy się w smrodzie!
Na każdej rogatce gromada meneli,
jak grzybów po deszczu. Skąd oni się wzięli?
Piwko, winko, flaszka, kradzież, mordobicie!
Tak się już od świtu bawią znakomicie!
Cóż z tego, że murek wspaniały na rynku
i piękne fontanny sikają w ordynku?...
Po co nowy dworzec, ulice, deptaki,
skoro wszystko szpecą te "niebieskie ptaki"?...
Cóż to z nami będzie? Ratujcie anieli!
Nasz prastary Piotrków schodzi na... meneli!
A Ojcowie Miasta, no, co... w tym temacie?...
Co w sprawie meneli?... Jakiś pomysł macie?...
Mało oryginalnie mogę to ocenić:
Każdy dzisiaj myśli o... swojej kieszeni!...

50


mieszkankapt ~mieszkankapt (Gość)07.08.2018 23:26

No szyby tłuką i tez nie ma sprawcow. A kamery dzialaja?Wystarczy spojrzec na to towarzystwo w okolicy sklepu. Im brak zajecia.Prywatny wlasciciel mial potluczone.Ze te puste łby im sie nie stluka tak porzadnie.

20


gość ~gość (Gość)08.08.2018 09:09

Trzeba zmienić dzielnicę. Ooo przepraszam zapomniałem trzeba by kupić samemu mieszkanie , a ty miasto za wszystko płaci. Logicznym jest jak ktoś mieszka w dzielnicy , w której każdy dostaje wszystko za darmo to inni będą zabierać (przepraszam brać bo wszystko jest wspólne). Tak wychowuje Państwo gwarantujące socjal, dawno powinni to ukrocic - do roboty.

41


baniak ~baniak (Gość)08.08.2018 09:21

ciekawe czy mieszkanie ubezpieczył ?? ale jak tak płacze to pewnie nie bo 100 zł rocznie to majątek. Mi jak ktos by sie włamał do mieszkania to nikogo by to nie interesowało i nawet do głowy by mi nie przyszło zeby biegac po mediach, ludzie to maja tupet...

32


kali ~kali (Gość)08.08.2018 09:24

niech leci do sprawy dla reportera

42


an ~an (Gość)08.08.2018 09:48

Zarządca wymienił mu drzwi -na podstawie jakiego przepisu.Powinien zgłosić włamanie na policję po oględzinach zabezpieczyć lokal wezwać firmę i wymienić drzwi na koszt własny pewnie ma ubezpieczenie lokalu w jakiejś firmie ubezpieczeniowej.Wygląd drzwi wskazuje że niedawno były już wymieniane. Przez takich lokatorów inni muszą czekać dłużej w kolejce na wymianę stolarki.

72


jjjj ~jjjj (Gość)08.08.2018 09:56

No bez przesady... włamali się, to kupuję nowe drzwi, a jak się da, to naprawiam te co mam - dlaczego ludzie myślą, że wszystko im się nalezy i nic od siebie???

52


niuniek ~niuniek (Gość)08.08.2018 11:21

TBS wymienia drzwi ? pedze zeby mi wymienili , bo maja okolo 60 lat.

31


wojciech ~wojciech (Gość)08.08.2018 13:42

to przykład pasożyta społecznego. Włamali mu się to mu wymień. Facet pracuje i zarabia. Stać go na kupienie sobie drzwi. Ubezpieczenie mieszkania to koszt roczny około 100 zł ! Ale po co niech za to zapłacą ! Pasożyt !

45


gość ~gość (Gość)08.08.2018 14:55

Biedaczyna nie może pójść do sklepu ani z pieskiem na spacer. A kto mu mieszkania pilnował jak był pożalić się w studio radiowym. A skoro to kolejny raz w tym roku to widocznie ktoś go bardzo bardzo nie lubi.

24


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat