metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)15.06.2019 17:51

Ja mieszkam w Piotrkowie i przeszkadza mi słońce bo wschodzi za wcześnie ja chciałbym spać w wolną sobotę do 8 a ono już mi w okna świeci o 5.15. Chcę przesunięcia godziny wschodu słońca. I przeszkadza mi ruch uliczny oraz latarnie co świeca na ulicach. Po co to komu w nocy świeca i w okna domów chce wyłączenia latarni. A tak naprawdę przeszkadza mi prąd który płynie w przewodach słyszę jak buczy. Czy nie możemy żyć normalnie jak w 14 wieku. Wtedy było tak fajnie naturalnie bez prądu, samochodów, samolotów i słońcem można było kierować wszystko zależało od kościoła.

1218


gość ~gość (Gość)16.06.2019 10:21

O ile rozumiem że samolot może trochę denerwować o tyle nie rozumiem dlaczego żądają jego usunięcia? Proponuję zakazać jeszcze silnych wiatrów kokluszu i gradobicia. Tylko kto was wysłucha? Ale jest rada dla mieszkańców. Napiszcie list do "Przyjaciółki", to ukoi wasze nerwy.

410


gość ~gość (Gość)15.06.2019 19:55

Wszystko tym ludziom ostatnio przeszkadza.Droga 12stka,a że wody brak a że samolot.Co za ludzie z tych sulejowioków

824


gość ~gość (Gość)15.06.2019 15:30

Wschodnia część Piotrkowa Tryb., Longinówka, Milejowiec, Milejów, cz. Rozprza, Łazy, Kałek, Włodzimierzów, Przygłów, zachodnia część Sulejowa, Barkowice, Poniatów, Uszczyn oraz Witów. Mieszkańcy wszystkich tych miejscowości od 2 lat mają weekend za weekendem pod znakiem tego okropnego buczenia. Nie tylko, gdyż czasami dochodzą jeszcze loty w tygodniu, jak i w nocy. I to jeszcze w najlepszej porze roku na wszelkie aktywności na zewnątrz, tj. późną wiosną, latem oraz wczesną jesienią. W dużej mierze nad terenami określanymi mianem rekreacyjnych, letniskowych, co już w ogóle trudno zrozumieć - bo z założenia ludzie przyjeżdżają tu wypocząć! Dlatego popieram w 100%.

308


adi ~adi (Gość)15.06.2019 22:07

Popieram w 100% jak takie coś można dopuścić do lotu? Słuchać w całym Piotrkowie i okolicznych miejscowościach non stop buczenie! Kto i ile za to zapłacił, że to jeszcze lata? Wszyscy musza słuchać 50 000 ludzi nie raz o 23:00 bo kilka skoczków chce sobie skoczyć! Skandal

162


gość ~gość (Gość)15.06.2019 16:43

No bo trzeba proces wytoczyć imi za to że lata nad domami i jest XXL w hałasie nawet na wysokim pułapie

192


piotrkowianka z Targowej ~piotrkowianka z Targowej (Gość)15.06.2019 16:22

Możecie sobie wyć i stękać a samolot i tak będzie latał !

1033


gość ~gość (Gość)16.06.2019 10:49

Co do kombajnów to nieprzestrzeganie przepisów się dotyczy jadą drogami nie złożonymi przodem a co nie kturzy nie zjeżdża na pobocze by innych przepuścić.
Jadą daleko do pół nieraz po 20 km czy więcej.
Nie wszyscy puszczają,sa tacy co puszczają innych uczestników drogi.
Ale co do kurzu to jak ma wypłacić?
Bierz kosę i koś anie modry się znalazł.
Kombajnów by nie było to bysz pieczywa nie jadł i itp.
Nie było skoszonego zboża nie było nic.!!! Głód by był jak Afryce.

00


gość ~gość (Gość)15.06.2019 14:14

Znajdźcie sobie wszyscy jakieś zajęcie i przestańcie zrzędzić. Mieszkam stosunkowo blisko lotniska i nic mi nie przeszkadza...po prostu nie jest to mój życiowy problem, żeby go rozdmuchiwać ... A szum spadochronów wam nie przeszkadza? Zastanówcie się nad sobą, najlepiej zlikwidować wszystko w Piotrkowie, a potem narzekać, że nic się nie dzieje...

934


gość ~gość (Gość)15.06.2019 15:27

Proszę lepiej zająć się brakiem wody w Uszczynie a nie samolotem, który większości z nas nie przeszkadza. A Ci, mieszkający w okolicach Lotniska, niech się zastanowią nad przeprowadzką, lotnisko znajduje się tam od przeszło 100 lat, dobrze wiedzieliście gdzie stawiacie domy, możecie mieć pretensje jedynie do siebie.

1025


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat