metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
kkk ~kkk (Gość)15.06.2019 23:54

nie no bez przesady

12


gość ~gość (Gość)16.06.2019 00:04

Jak ma się pieniądze, to można łamać prawo i niszczyć i deptać i wpychać pieniądze do gąb urzędników, którzy milczą i nie potrafią już nawet przełykać...

122


gość ~gość (Gość)16.06.2019 00:52

Ten złomek nawet w nocy buczy!!! Popieram wasza inicjatywę !!!

142


gość ~gość (Gość)15.06.2019 16:12

To ptakom też trzeba zabronić chalasowania o 5 rano bo okno trzeba zamykac

622


gość ~gość (Gość)16.06.2019 02:03

W Sulejowie również słychać buczenie, a to się zdziwią żołnierze GROM-u jak będzie proces w sądzie ponieważ tutaj doskonałą swoje umiejętności spadochroniarskie a nie gdzieś nad poligonem. Jestem przeciwny takiemu samolotowi . Petycję do mieszkańców wystosować miasta i ościennych gmin.

111


Głos rozsądku ~Głos rozsądku (Gość)16.06.2019 03:12

Słychać go nawet w Szydłowie!

70


karwaTwa ~karwaTwa (Gość)16.06.2019 07:36

w naszym kraju wszystko przeszkadza wszystko niepotrzebnie jest robione kazdy by tylko chciał protestować itd

213


gość ~gość (Gość)16.06.2019 09:26

Trzeba zrobić pomiary hałasu przesyła specjalistyczne inspekcje.Potem czekać na wyniki następnie zalecenia których nikt nie przesadzaj,ostrzega następnie na następny pomiar i tak będzie przez następne 2 lata. Prokuratura i służby np Cba ustalić kto komu i za ile przemyka oko na to działanie

100


Maniek.Kapusta Maniek.Kapustaranga15.06.2019 18:25

W związku ze zbliżającymi się żniwami szukam chętnych do akcji protestacyjnej "Stop kombajnom zbożowym!". Mamy już dość tego hałasu i kurzu. O tym jakie niebezpieczeństwo dla innych uczestników ruchu na drodze stwarza taka wielka maszyna - nawet nie wspominam. Moje dzieci nie mogą spokojnie grać na X-Box One, gdy ci rolnicy tak nam uprzykrzają życie. Połączmy się, razem możemy coś zdziałać! Na chętnych czekam w komentarzach.

921


dwagrzybkiwbarszcz ~dwagrzybkiwbarszcz (Gość)16.06.2019 09:46

Czy ja biegam po Piotrkowie i tym, którzy lubią hałas i mają słuchawki w uszach wyciągam je, aby musieli "słuchać" ciszy? Nie, więc jakim prawem ktoś zmusza mnie do słuchania hałasu. Jakie to jest miasto przyjazne mieszkańcom jeśli buczy to to całymi dniami. Czy ktoś badał czy to w ogóle jest zgodne z jakimiś normami? To nie jest przecież jednorazowy hałas, lecz uporczywe, ciągle buczenie. Nawet pojedyncze domy są oddzielane od autostrad barierami dźwiękochłonnymi, bo udowodniono, że ciągły, jednostajny hałas jest uciążliwy i szkodliwy. Co na to radni? Co na to władze miasta? Już po wyborach to można to odpuścić? To zapytajmy kandydatów na posłów. Ci też pewnie obiecają wszystko, np. ile to już mostów na Pilicy wybudowała pewna posłanka...

91


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat