metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Kukizowiec ~Kukizowiec (Gość)07.09.2018 12:22

Słuchałem tego wywiadu. Pan prezydent, z racji tego, że jeszcze nie było jego konwentu wyborczego nie mówił nic szczegółowego na temat swojego programu i zamierzeń, ale powiedział jedną rzecz, która wystarczy za wszystko: żadnych rewolucji, żadnych zmian, wszystko będzie jak było. Innymi słowy pan prezydent oferuje mieszkańcom stagnację, brak starań o sprowadzenie inwestorów, najdroższe opłaty za wodę i ścieki oraz wywóz śmieci, brak perspektyw dla młodych.
Rozbawiło mnie, powtarzane jak mantra przez prezydenta stwierdzenie, że Stare Miasto jest jego oczkiem w głowie. Drogi panie prezydencie: gdyby tak było nie pozwoliłby Pan na budowę Biedronki na Starym Mieście, nie godził się na wyburzenia kamienic i robienia parkingów. Nie wiem ponadto jak program Młode Stare Miasto ma zwiększać potencjał turystyczny Piotrkowa? Budowa bloków obok zabytkowej przestrzeni to dbanie o dziedzictwo historyczne? Panie prezydencie, może zamiast urzędowych wycieczek do Izraela, warto czasem przejechać się, nawet już na koszt podatnika po Polsce i zobaczyć jak wyglądają tam programy rewitalizacyjne? Chce Pan zobaczyć piękną Starówkę, która została podniesiona z ruiny? Zapraszam do Lublina - restauracje, ciekawe muzea (w tym trasa podziemna), pięknie odnawiane kamienice, brak zgody tamtejszego Magistratu na wznoszenie budynków typu Biedronka i wyburzenia. Proszę jechać do Przemyśla i zobaczyć jak małe miasto radzi sobie z rewitalizacją.
Zdjęcie do artykułu adekwatne do samopoczucia Pana prezydenta: wszystko jest idealne, doskonałe, a największa porażka? Nie moja, tylko radnych, którzy nie mogą się dogadać.

249


gość ~gość (Gość)07.09.2018 13:11

Patrząc na kandydatów, widzę tylko jednego sie wyróżniającego, pracowitoscią, pomysłami na Piotrków, ale przede wszystkim tym, że słucha innych. To Marlena Wężyk-Głowacka

924


gość ~gość (Gość)07.09.2018 12:04

Może się starać...zero honoru!

2510


gość ~gość (Gość)07.09.2018 18:13

Czy tu jest cen zur a???

91


gość ~gość (Gość)07.09.2018 11:59

To co widać w mieście pokazuję że Pan Krzysztof jest """" ZMĘCZONY """"

299


gość ~gość (Gość)07.09.2018 13:05

Już ludzi panie Chojniak pan nie nabierze. To będzie wielkie przebudzenie wszystkich mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego. Czas na zmiany.

2210


xoox ~xoox (Gość)07.09.2018 12:58

Chojniak u nas tak pewny, jak Putin w Rosji.

215


gość ~gość (Gość)07.09.2018 20:20

Na nic te starania.

82


gość gośćranga07.09.2018 20:05

Nieoge patrzyć na jego sxyderczy usmiech

144


piotrkowianka z Targowej ~piotrkowianka z Targowej (Gość)07.09.2018 19:20

Chojniak nie wie chyba,że ludzie nie lubią jak im się coś zakazuje (nocna prohibicja) i to go zgubi!

186


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat