metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Egon ~Egon (Gość)07.09.2018 13:09

Na prezydenta nadaję się tylko ktoś na kogo nie pada cień współpracy z po i nowoczesną ,jeśli ktoś z kimś takim się zadawał jest przegrany i wstyd na kogoś takiego głosować . Chyba ze minie kilka pokoleń kiedy ślad po tej szarańczy zaginie .Ja osobiście z tego całego środowiska zagłosuję na kandydata PIS. Jak ktoś chcę mieć powtórkę z ośmiu najgorszych lat dla Polski niech zagłosuję na kogoś innego

116


ocet krawczyński ~ocet krawczyński (Gość)07.09.2018 13:18

chojniaku,jeśli zobaczę plakaty wyborcze na terenach lub ogrodzeniach placówek oświatowych to zawiadomię policję oraz Państwową Komisję Wyborczą !

82


gość ~gość (Gość)07.09.2018 13:09

Ale to już jest koniec......

84


gośćććć ~gośćććć (Gość)07.09.2018 12:51

niech mi ktoś powie kto zniesie nocną prohibicję? patologiczną ustawę którą ten o wprowadził, jak ktoś zadeklaruje że tą idiotyczną ustawę cofnie mam mój głos w kieszeni

124


wg mnie ~wg mnie (Gość)07.09.2018 12:46

Patrząc na to kto jest kandydatem, to Chojniak z nich i tak najlepszy.

1016


Astro ~Astro (Gość)07.09.2018 12:48

Panie prezydencie co z wynikami kontroli w MZK? Jakie są wnioski? Bo jak na razie, widać że nie panuje pan nad tą spółką czyli taki prezydent nie sprawdza się na kolejną kadencję.

136


fantastycznie ~fantastycznie (Gość)07.09.2018 12:48

No i wszystkie Lorki, Wężyki i Sokalscy mają pozamiatane. Pierwsza tura!

1318


Jeszcze tu kiedyś powrócę ~Jeszcze tu kiedyś powrócę (Gość)07.09.2018 12:44

Człowiek kończ wstydu oszczędź!!! Stanowcze NIE dla Chojniaka!!!

1610


Tadeusz1111 ~Tadeusz1111 (Gość)07.09.2018 13:49

tylko nie głosujcie na tych którzy się spoufalają z tymi co w rynku na czarno protestują bo wstyd się do tego przyznawać ,kto się z tym pokazuję daleko nie zajdzie

63


gość ~gość (Gość)07.09.2018 12:19

Panie prezydencie nie ma pan honoru. Zbeształ Pan dobre imię miasta pozwalając na współorganizowanie przez ONR "pikniku niepodległości". Od dwoch dni media intrrnetowe i ogólnopolskie mówią o nas w złym swietle. To pana wina. Przez 4 lata w mieście nie zmieniło sie niemal nic, a dopiero w tym roku rozpoczął Pan remonty... by było je widać. Proszę juz odejść i dalej nie szkodzic miastu. Cytując klasyka "Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść (nie)pokonanym"

1712


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat