metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
al ~al (Gość)19.04.2019 22:38

W moim przypadku okazało się, że płaciłem podatki na ich pensje, a jak przyszły egzaminy zostawili moje dzieciaki. Mam uprawnienia pedagogiczne, więc nie wahałem się ani sekundy by pomóc w egzaminach, ale efekt jest taki, że płaciłem podatki na ich pensje, a jak przyszły egzaminy, to musiałem poświęcić własny urlop i wykonać za nich pracę, w podzięce usłyszałem, że "tylko Ś W I N I E siedzą na egzaminie". Strajk już się kończy, nie udało im się skrzywdzić naszych dzieci, ale sprawa tak się nie zakończy. Czeka was masa pozwów i kontroli podatkowych. Mam nadzieję, że każdy złapany na oszustwie podatkowym dot. korepetycji zostanie wydalony z zawodu. Działamy

189


gość ~gość (Gość)20.04.2019 21:23

PS. Sp 12 za jakie poparcie dziękujecie każdy zdroworozsądkowy rodzic w żadnym wypadku nie poprze ludzi którzy odmawiają nauki ich dzieciom, nie "bijcie piany" NIKT was nie popiera

125


EpEpi ~EpEpi (Gość)20.04.2019 19:24

STOP najniźszej krajowej My teź chcemy 30% podwyżki!

34


Tomek1 ~Tomek1 (Gość)20.04.2019 07:55

Czemu nie strajkowali w wakacje??? Jak kończyłem szkołę średnią osoby bardziej rozgarnięte szły na politechnikę, prawo, medycynę, gamonie, którzy chcieli mieć studia na pedagogikę, socjologię i tego typu śmieszne kierunki. Nauczyciel kiedyś to był ktoś natomiast teraz delikatnie mówiąc troszkę się to zmieniło. Moim zdaniem płaca jest wprostproporcjonalna do pracy w szkolnictwie a, że nauczyciele chcą więcej zarabiać to tak jak każdy pracujący człowiek. Narobili tym protestem sporo problemów rodzicom ale ZNP ma wszystkich w nosie muszą narobić szumu żeby o sobie przypomnieć.Komunistyczna organizacja.

224


nu ~nu (Gość)19.04.2019 20:24

Rada dla Szydło obciąć nauczycielą pensum do 16 godz i POZOSTAWIC PENSJE NA TYM SAMYM POZIOMIE zobaczymy co odpowie Broniarz.

84


linka ~linka (Gość)20.04.2019 23:44

Nie popadajmy w skrajności , 40 - 18 =22 godziny,ocenę opisową ucznia wystawia się dwa razy w roku,nikt z was,nie przygotowuje się do prowadzenia lekcji z każdą klasą z osobna,nawet najbardziej tępy osobnik prowadząc ,pięć razy,ten sam temat,tylko z inną klasą ,zna już to na pamięć.Prace domowe,klasowe, może sprawdzać w zakładzie pracy.W czasie wakacji dyrektor szkoły może wysłać nauczyciela w delegację ,jako wychowawca na koloni a za jego usługi ,szkoła dostanie, kasę,którą można wykorzystać na codzienne funkcjonowanie szkoły....a nie płacić mu wynagrodzenie za darmo.........itp

82


janty ~janty (Gość)19.04.2019 20:14

Szanowni Państwo a może by tak zorganizować pracę nauczycieli: 8 godzin pracy, 26 dni urlopu. Jak dzieciaki mają wolne np Wielki Czwartek, Wielki Piątek oraz wtorek po świętach to w te dni mogą odebrać po osiem godziny. To daje możliwość uczestniczenia 6 razy po południu w radach bądź zebraniach do godziny 20. W ciągu roku są jeszcze wolne w inne dni dla dzieciaków choćby majówka, ferie, Dzień Edukacji Narodowej w którym jest tylko pasowanie pierwszaków i potem od 11.00 wolne. wystarczy tylko wydłużyć nauczycielom rozliczenie godzin na przestrzeni 4 miesięcy. nie wszyscy nauczyciele są potrzebni w szkole od 8-16 niektórzy mogą pracować od 7 do 15 lub od 9 do 17 aby zapewnić opiekę na świetlicy. Kwestia sprawnej "logistyki " i wszystko można zrobić. Oczywiście nauczyciele powinni mieć możliwość pracy biurowej w szkole ale do tego nie potrzeba dla każdego po pokoju. Można z jednej klasy zrobić tz. open space z 15 miejscami komputerowymi i oczywiście zapewnić sprzęt. Dobrze też by było aby nauczyciele mieli możliwość tak zwanych godzin przyjęć przynajmniej dwa razy w tygodniu . Tak aby dzieciaki mogły przyjść i zapytać o to czego nie rozumieją. dlatego tak należało by ułożyć plan aby przynajmniej dwa razy w tygodniu nauczyciel pracował np 9-17 tak aby ostatnie dwie godziny w już pustych klasach mógł poświęcić na douczanie lub przygotowanie dziecka do olimpiady.Można dać połowie nauczycieli wolne w jeden miesiąc wakacji a drugiej połowie w drugi miesiąc wakacji i tym samym zapewnić dzieciakom opiekę opiekę przez całe wakacje kiedy nie wyjeżdżają. Mozna? Można trzeba tylko chcieć.

278


gość ~gość (Gość)21.04.2019 14:36

Niech każdy zarząda o 1000 zl podwyżki i bedzie bajka :D takie to Broniarz ztobił widowisko z ZNP zwiazek nierobow polskich ku uciesze Schetyny słabe to, wiec rodxice moga podziekowac pchajacym sie znow do korytka PO taka to polityka nic wiecej a nauczyciele jak te baranki poszlo hasło to kij z dziećmi leliej kasa w portfelach i wybory dla PO , ojj juz im podziekuje sie na koniec roku szkolnego i przy urnach

34


gość ~gość (Gość)21.04.2019 10:53

Trollowisko pis dzielcow na forum duże. Ciekawe jak z wykształceniem. Dobre podstawowe.

816


stop ciemnej masie! ~stop ciemnej masie! (Gość)21.04.2019 10:10

Widzę, że w wielu komentarzach pojawia się argument o podatkach, które komentujący płacą i żądają pracy od nauczycieli. Ja też płacę podatki i nie życzę sobie, by pisowscy populiści kupowali sobie z nich poparcie wyborców czy spłacali polityczny dług u Rydzyka. Jakim prawem pisowska rzecznik Mazurek bezczelnie ogłasza, że to kupowanie wyborców to "prezent od Kaczyńskiego"?! Czy Kaczyński finansuje to z własnej, bardzo wysokiej emerytury?

615


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat