metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)29.07.2020 16:36

Moim zdaniem winny jest przedsiębiorca ponieważ chciał zarobić, zapłacić koncesje, zapłacić VAT, zapłacić PIT/CIT, zatrudnić pracowników, zapłacić podatki i opłaty od pracowników, chciał sprzedać kiełbase od lokalnych dostawców, chciał sprzedawać drogo piwo od lokalnych producentów, chciał zatrudnić artystów którzy płacą w Polsce podatki, chciał zapłacić opłaty audio-wizualne. PO CO TO? Jeszcze za dużo by zarobił, za drogo chciał sprzedawać Piwo, za drogo chciał wpuszczać na impreze (drogie bilety). No żadnych kożyści po prostu! Jak tego nie będzie to promocja gminy będzie dobra, no po prostu będzie dobrze? A tak na serio jak w tak trudnych czasach przyciągnąć ludzi do Sulejowa? Taniec, Muzyka, Zabawa. No władze Sulejowa już zapomniały jak promowały gminę imprezą rok temu w Sierpniu? Szkoda, szkoda słów.

50


gość ~gość (Gość)27.07.2020 17:22

To chodźcie do kościoła. Tam COVID nie tyka ludzi, wiernych.

124


dzisiaj ~dzisiaj (Gość)30.07.2020 17:27

byłem na spacerku nad Pilicą opodal kościoła i na sławnym Placu Strażackim. No służby komunalne to chyba zapomniały o swoich obowiązkach. Kosze na śmieci przy placu pełne, aż się wylewa zawartość nie sprzątane kilka dni, to samo przy przystani kajakowej, tam jest jeszcze gorzej. Poszedłem na plażę i tam gdzie jest zatoka dla kajaków, to króluje wysoka roślinność rzeczna. Powoduje to, że kajaki są wodowane przed i za miejscem do tego przeznaczonym bo w miejscu do tego przeznaczonym nie jest to możliwe. Nasuwa się takie pytanie, po co to budowano skoro rok od budowy nie można z tego korzystać? Wydano kasę widać niepotrzebnie a wszędzie było, że to taka atrakcja dla tego miasta a faktycznie jej nie ma. Ale kasę wydano, tylko po co? Jestem załamany gospodarnością i nadzorem gminy w tej sprawie.

11


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat