metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)27.07.2020 20:04

Brawo burmistrz hasel niech se gra w domu na bębenku

25


EP ~EP (Gość)27.07.2020 21:33

w Tvn 24 mówią o wzroście, Covida więc tak jest !!!
Trzeba wstrzymać się od imprez

22


gość ~gość (Gość)27.07.2020 21:37

Do Piotrkowa nikt nie przyjeżdża od lat i każdy się przyzwyczaił,że się nic nie dzieje lato-nuda w mieście.

50


gość ~gość (Gość)27.07.2020 21:45

Najlepiej to wyrzućcie wszystkie telewizory przez okno. Zamiast koronawirusa zobaczycie rzeczywistość...

30


Tiiaaaa ~Tiiaaaa (Gość)27.07.2020 15:16

Tak, to jest właśnie obecna władza w Sulejowie, dają miejsce do robienia imprezy, ale nie pozwalają na niej zarobić, dla mnie porażka, nie wiem czy dla was? Jak chcemy do tej Gminy przyciągnąć ludzi? Żeby przyjechali tutaj ludzie to: 1) muszą być atrakcje, 2) musi być muzyka, 3) musi być nieco swobody, 4) dobry dojazd i parking, 5) musi być coś do jedzenia i coś do picia (niestety piwko latem na imprezie dla dorosłych musi być). Jak tego wszystkiego nie ma albo jak któraś z tych rzeczy szwankuje to ludzie się zmyją i impreza będzie do d....y albo nie wyjdzie wcale. Szkoda, że przez taką wielką troskę naszego Burmistrza właśnie być może zakończyła się FAJNA Polanka 2020 w Sulejowie. A swoją drogą to nad morzem też przez brak dystansu ktoś pozamykał jakąś imprezownię? A może tam wiedzą jak się zarabia na TURYSTACH nawet tych jednodniowych.

111


gość ~gość (Gość)27.07.2020 11:44

A ja życzę tym wszystkim gowniakom, którzy myślą tylko o imorezie, zeby pomyśleli o swoich dziadkach i rodzicach. Bo im nic nie będzie, a przywloką wirusa do domu i zabija dziadkow. Ciekawe czy wtedy będą się tak mądrować ze imprezę można było zrobić. Bez jednej przeżyjecie! Nie ogarniam ludzi. Niech się pan burmistrz nie przyjmuje. Zero odpowiedzialności u ludzi, zero.

1714


gość ~gość (Gość)28.07.2020 07:06

Z tego co wiem to koronaszał w Polsce trwa od marca.
Po co wynajmować miejsce na "preferencyjnych warunkach" żeby później nie dać zrobic imprezy?
Żenada!

61


gość ~gość (Gość)27.07.2020 21:10

Popieram decyzje Burmustrza,impreza za wszelką cenę w dobie pandemii,a jeśli byłby znaczny wzrost zakażonych,kto weźmie za to odpowiedzialność ?

69


aaaa ~aaaa (Gość)28.07.2020 22:23

Co by się stało jak by alkoholu nie było.On chyba główną atrakcją nie był.

21


Bill ~Bill (Gość)27.07.2020 22:02

Od 40 lat korzystałem z tej Polanki i mogę tylko stwierdzić, że od 30 lat każda nowa władza to coraz gorzej było z tą Polanką. Do takiej ruiny doprowadzić miejsce, które przyciągało niezliczone tłumy z całej Polski to szok. W tym czasie ogromna ilość gmin z niczego zrobiła kurorty, a tu kurort wykończono. Naprawdę, zdolnych ludzi wybieracie do zarządzania mieniem publicznym.

110


Nowy komentarz
reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat