metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)17.09.2018 10:15

Super klimat, super organizacja, pozdrawiam słoneczną Rozprze. Brawo dla organizatorów.

36


gość ~gość (Gość)17.09.2018 07:11

Swojska impreza bez nadęcia

34


gość ~gość (Gość)17.09.2018 07:08

Bawiłam się świetnie. Pozdrawiam

35


nikki ~nikki (Gość)17.09.2018 06:33

roman coś smutny bo na pieńku z starostą

42


gość ~gość (Gość)16.09.2018 20:49

Pierwszy raz byłam na dozynkach, gdzie dostawałam gadzety z uśmiechem i żczeniami miłego dnia, a nie fochem, że Pani musi dać, bo hołota przyszła. Córcia zadowolona z balonika. Super impreza. Ogromne gratulacje :)

68


Witek ~Witek (Gość)16.09.2018 20:32

Władza rolników uważa przy okazji imprez jak dożynki. Druga sprawa popełniony został błąd i powiela się wzór z zachodu gdzie tylko chemia i z tradycyjnym rolnictwem nie ma nic wspólnego a na dobra sprawę rolnictwa już nie ma . Agencja wspiera finansowo tych co mieli dobre układy za komuny i to oni teraz korzystają a reszta jest niszczona. Tak jak w mojej okolicy kilku obszarników truje środowisko systematycznie gnojowicą dlatego mięsa w sklepach nie ku[puję bo sama trucizna gdyż tucznik hodowany jest z pomocą sterydów i antybiotyków . Wszyscy widzą jak sie nasza gospodarka rozwija Solaris sprzedany a grupę ubojni kurczaka przejmują amerykanie

31


gość ~gość (Gość)16.09.2018 19:24

Rozprza jest magicznym miejscem dla obecnych włodarzy powiatu ponieważ stąd pochodzą.

51


ehhh... ~ehhh... (Gość)16.09.2018 18:48

Tłumyyyyy.... fajna organizacja stoisk. Bardzo dobrze przygotowane oferta powiatu. Przewodniki turystyczne starzał w 10:) gratulacje dla organizatorów :)

34


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat