metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)19.10.2018 05:45

Tylko Kozłowski może przywrócić normalność i przyczynić się do rozwoju miasta, a i przy okazji rozliczyć pana Krzysztofa Ch. i jego wspólników. Głos na Kozłowskiego to najlepsze co można zrobić dla tego miasta, życzę powodzenia.

26


gość ~gość (Gość)19.10.2018 06:20

Kozłowski odpowiada na pytania Tygodnia Trybunalski solidarnypiotrkow.pl

30


Aleksy ~Aleksy (Gość)19.10.2018 08:02

W I okręgu z PIS jesteś nowa ale znana osoba Stachaczyk bodaj na I . O ile wiem nigdy nie z mieniał barw zawsze był i jest po patriotycznej stronie. No ale i jest jeden listonosz znany z innej strony wcześniej był radnym od Chojniaka. Wiecie już kto ? Nr 5 na liście . To ci dopiero smakosz...

30


edek ~edek (Gość)19.10.2018 08:08

na pewno to nie zagłosuje na romana drozdka

31


antydoda ~antydoda (Gość)19.10.2018 09:37

Dlaczego znów ta pani tleniona w czasie pracy łazi po hali. Kto na to pozwala?

33


gość ~gość (Gość)19.10.2018 00:24

Ja do Pana Wojciecha . To Pan z matematyką na bakier a raczej z myśleniem . Jeśli ja zwolenniczką np. PiSu sprzedam przykładowo Panu kartkę do głosowania bo polaszcze się na 100 zł a Pan ja wypełni głosując np.na PO i wrzuci do skrzyni w moim obwodzie to odbiera Pan głos PiSowi a kartek w obwodzie nie brakuje . Wszystko się komisji zgadza. Chyba że jest pan głupi i przeniesie ja pan do innego obwodu . I kto tu jest tępy ??

32


gość ~gość (Gość)19.10.2018 09:47

Czy na Jerozolimskiej juz sie woda leje?

11


antydoda ~antydoda (Gość)18.10.2018 22:50

No i co fani Marlenki, co powiedział Schetyna, jej guru? Że tam, gdzie PO wygra, to będą przyjmować uchodźców. Chcecie drugiego Paryża w Piotrkowie? https://youtubersi.pl/film/540261/schetyna-zapowiadal-przyjmowanie-uchodzcow-do-miast-zarzadzanych-przez-po
Głosujcie, na kogo chcecie, ale na pewno nie na takie coś jak Głowacka i Sokaliski. Ja nie chcę, żeby Piotrków zmieniła jakaś baba na Islam, który będzie mordował mi dziecko na ulicy. Niech sobie Głowacka i Sokalski przyjmą,.

139


Pitero ~Pitero (Gość)19.10.2018 09:54

Trzymam kciuki za P. Wężyk. Powodzenia!

25


Dla Patriotów ~Dla Patriotów (Gość)19.10.2018 07:03

Wszystkim, którym dobro naszej Ojczyzny leży na sercu polecam przeczytać książkę Wojciecha Sumlińskego pt. "Niebezpieczne związki Donalda Tuska" oraz obaczyć film

Naprawdę warto stanąć w prawdzie!

107


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat