metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)18.10.2018 19:00

Panie Lorek nasza cała rodzina tylko za panem nie za tymi kłamcami

1212


derty ~derty (Gość)18.10.2018 21:32

Takie rzeczy to tylko PO i nowoczerska robi

95


gość ~gość (Gość)18.10.2018 21:56

Chojniak zafundowsl mieszkańvom 30 mln dlugu ,na swoja megalomanię.Mefiateka jest o dużi za duża jak na miasto wielkości Piotrkowa.Miesxkańcy za to zaplaca w podatkach ,podwyżkach wszystkiego na co ma miast wpływ.Glosujcie na kogokolwiek ,byle nie Chojniaka

73


gość ~gość (Gość)18.10.2018 21:58

Obawy Pana Lorka sa jak najbardziej uzasadnione.Pani .Radna ze stajni Ch.
. wie jak sie to robi.Kupowała glosy na podzamczu za alkohol

51


gość ~gość (Gość)18.10.2018 17:27

Panie Lorek jest pan w takiej organizacji jak pis ktora niszczy konstytucje i prawa obywatelskieCzy za te klamstwa i niszczenie konstucji jle lad kicja grozi panskim przelozonym w Warszawce?

1523


gość28 ~gość28 (Gość)18.10.2018 22:21

Wszyscy krytykujący Pana Lorka niech się ciężko zastanowią, czy opłaca się mu się rezygnować z tej niby "ciepłej posadki" na poczet pensji prezydenta Piotrkowa. Chyba to jest zrozumiałe i logiczne, facet rezygnuje dla swojego miasta z dobrej pracy, czy to nie wystarczający dowód zaangażowania, poświęcenia i uczciwości z jego strony. My to jesteśmy jednak narodem... byle zdeptać drugiego człowieka. To jedyny kandydat, któremu warto zaufać. Wiem co piszę. Powodzenia Panie Grzegorzu.

126


gość ~gość (Gość)18.10.2018 22:35

Bardzo słuszne informacje i apel. Niech wszyscy którzy wcześniej tak robili i teraz planują powtórzenie takich numerów, wiedzieli że są służby stojące na straży prawidłowości głosowania. Niech ich ręka Boska broni.

40


gość ~gość (Gość)18.10.2018 22:54

Nie zagłosuje na p.Pecine poniewaz tylko obiecuje mieszkancom niektorym ze sprawę zalatwi a potem ma to gdzies tylko mysli o sobie?

50


antydoda ~antydoda (Gość)18.10.2018 23:09

Już już dostałam ocząpląsu od tego Kowalczyka, on to chyba trzęsienie ziemi jest zdolny zrobić, żeby się do koryta dostać, widać z wyglądu, że to cwany wieśniaczek, w końcu PO. Dziwię się ludziom, którzy na niego głosują.

22


gość ~gość (Gość)18.10.2018 21:28

Ja głosuje i moja rodzina na obecnego prezydenta.

213


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat