metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gość ~gość (Gość)13.10.2018 07:07

Odpowiedź do Bip-u .Prawda w oczy kole , jeśli jest mowa o sprzedaży ziemi i zapłacie za ziemię pod magazyny to następuje cisza.Niech wypowiedzą się te osoby.Proszę nie wyskakiwać z domami ludowymi bo oczywistym jest , że wszyscy z tego korzystają.Co do BIP trzeba umieć czytać i wykazać zainteresowanie sprawą , która ich dotyczy.Ktoś bezustannie stara się postawić obecnego wójta w złym świetle.Ja się pytam , gdzie byli Ci wszyscy niezadowoleni przez tyle lat.Ewidentnie widać małostkowość osób.

10


wyborca [ 01] ~wyborca [ 01] (Gość)13.10.2018 22:09

wyborcy jak piszecie o tych bublach przed wyborczych to zobaczcie lokalizacje placu zabaw w jeżowie to jest już szczyt głupoty, strażacy i gospodynie roman was ośmieszył ,dom ludowy gości będzie musiał przyjmować na pięknej drodze powiatowej

00


mieszkanka Rokszyc ~mieszkanka Rokszyc (Gość)14.10.2018 08:58

Mieszkańcy Majkowa Dużego, Rokszyc I oraz Rokszyc II można wnosić uwagi do zmiany planu zagospodarowania przestrzennego oraz uwagi do prognozy oddziaływania na środowisko.
Jest to ważne dla nas. Obecne działania wójta i rady gminy prowadzą do coraz większej degradacji naszego środowiska w którym my mieszkamy.
Polecam zapoznać się z dokumentem.
Poniżej dokument:
Miejsce gdzie znajduje sie dokument: http://bip.wola-krzysztoporska.pl/index.php?id=769,900,0
Oraz sam dokument:
http://bip.wola-krzysztoporska.pl//pliki/obwieszczenie%20o%20wylozeniu%20md%20r1%20r2.pdf

10


gość ~gość (Gość)13.10.2018 06:59

A w gminie Rozprza, Pan Jędrzejczyk i Pan Cubała - syn Starosty nie radzą sobie zupełnie, nie potrafią ogarnąć śmieci, dróg, oświetlenia, mieszkańcy się nie liczą, rządy tragiczne.

22


darkux ~darkux (Gość)15.10.2018 21:38

Dziwne A zarazem smutny jest fakt że radni nie dbają o małe zakłady, firmy z których całe POLSKIE rodziny żyją na jakims poziomie...
Nasuwa mi się tu pewne przysłowie, charakteryzujące myślenie większości Polaków:
"Biednyś, boś głupi, głupiś, boś biedny."
Dlatego w większości mamy potężne sklepy, z których zyski konsumowane są poza granicami Polski.
nic tu mądrego nie przeczytałem, powoli gina małe sklepy, gospodarstaw, małe firmy, po powstaniu magazynów przestana istniec we woli te profesje itp. moze właścicielle, rolnicy zatrudnią sie w magazynach, kto wie. fakt, że bezrobocia nie ma i trzeba podbijać stawki, więc z tej strony na plus. Agata Meble magazyny podbierają magazynierów z innych firm, dając spory socjal jako marchewkę, zobaczymy na jak długo ta marchewka starczy.
Zysk wyprowadzany jest za granicę. a z podatku od nieruchomości zwolni ich wójt Roman jak przyjdzie kryzys (na podstawie rozporządzenia o zwolnieniu z podatku od nieruchomości dla podmiotów zatrudniających min,5 osób przez 5 lat lub ponoszących inwest powyżej...).
Wola pod względem pracy i wynagrodzenia zaczyna upapdać, podziękujcie swojemu wójtowi wasza gmina już upadła otworzą kolejny magazyn dadzą pracę 200 a zamknie się kolejne kilkadziesiąt gospodarstw, małych firm, zakładów, sklepów które to one tak naprawdę utrzymują tą gminę z podatków zusu ponad 1000zł za osobę wcale się nie dziwię.
Zanim u nas w gminie dojdą do tego żeby chronić małych przedsiębiorców i lokalne firmy to zagraniczny kapitał zaleje swoimi magazynami. A podatki oraz kapitał będą wędrować za granicę. Tylko pogratulować rządzącym.
Nie dziwcie się mieszkańcy Woli jak od nowego roku wójt wam podniesie opłaty za śmieci, za wodę. Żale wylejcie wtedy na tego na któego głosowaliście. Bóg ani nikt wam nie pomoże wtedy.

20


za Drozdkiem ~za Drozdkiem (Gość)13.10.2018 20:21

A ja jestem za obecnym wójtem. Wielkrotnie wypowiadałam się na tym portalu. Obecny wójt to same zalety. Ja i cała moja rodzina, znajomi będziemy głosować za Panem. Namiawiam też przyjaciół, koleżanki aby głosowały za Panem. Najlepszy wójt jaki nam trafił.
Być może czyta Pan artykuły na tym portalu lub Państwa znajomi.
Panie Wójie proszę o lobbowanie za przedłużeniem trasy S12 do Bełchatowa. Trasa S12 i jej przedłużenie do Bełchatowa to szansa rozwoju dla naszej gminy.
Proponujemy aby tak przedłużyć trasę:
http://oi65.tinypic.com/122zszr.jpg

01


kapital polski ~kapital polski (Gość)15.10.2018 21:18

A Kapitał zagraniczny wykupuje gminę Wola Krzysztoporska, to wszystko za dojnej zmiany (wójta), gdzie ta repolonizacja, gdzie polskie sklepy, gdzie polscy rolnicy mogący sprzedawać swoją żywność, gdzie obrońcy Polskości i prawdziwych Polaków. Gdzie zwolnienie z prowadzenia podatków dla miszkańców gminy. Gdize wsparcie dla mieszkańców gminy w otworzeniu i prowadzeniu działalności. Nie ma tego.
Otwierają tylko domy ludowe, w pierwszych ławkach w kościele, budują pomniki. Fałszywy patriotyzm. A później płaczą pod kościołem że Polska ginie jest wykupywana, że wykupią nas Niemcy. Wolaczki z wójtem na czele sami sprzedadą swoich za garść srebrników. A później będa namawiać do wojenki żeby walczyć o Polskę. Sami ją sprzedali i sprzedają. Historia rozliczy takie osoby.

10


to ja ~to ja (Gość)12.10.2018 09:49

A co z parkingiem przy największym cmentarzu w gminie w Bogdanowie. Miejsc parkingowych praktycznie nie ma. Takiego bałaganu w Święto Zmarłych nie ma nigdzie. W każdej miejscowości gdzie jest cmentarz jest to jakoś rozwiązane tylko nie w Bogdanowie. Dobrze, że rok suchy to może znowu ktoś udostępni pole.

32


konek ~konek (Gość)11.10.2018 12:53

W Majkowie nam wójt wybudował magazyny pod samymi domami. I dalej będą powstawać.
Nie będę głosowała na tego wójta.

26


za Moniką ~za Moniką (Gość)13.10.2018 11:35

a ja proponuje trzecia drogę. klotnie miedzy zwolennikami wojta a zwolennikami starostwa sa na niskim poziomie. proponuje panią Monikę Czarczyńską. odspawajmy od stolku obydwie nacje ktore rzadza do tej pory.

21


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat