metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
nikki ~nikki (Gość)11.10.2018 12:25

roman wszystko robi przed wyborami a rywali na stanowisko nazywa na spotkaniach miernotami wolskimi

73


głosik ~głosik (Gość)11.10.2018 14:06

Głos w wyborach oddom na pano Wojta. Przynajmniej jest gdzie się napić...jest dużo sklepów, jest Biedronka - można tam wszystko kupić... wójt się postarał. Jest co zjeść.

40


Monika Kaczor ~Monika Kaczor (Gość)11.10.2018 14:18

A ja będe gosowała na Wójta. Pobudował domy ludowe, jest gdzie się spotkać, jest ciepło i przyjemnie w tych domach. Pobudował drogi do tych domów, jest jak dojechać. Wójt zarobił bardzo dużo pieniędzy dla gminy. Wykorzystuje je w mądry sposób: budując domy ludowe, place zabaw, siłownie na swieżym powietrzu, organizuje imprezy i spotkania kulturalne, godnie się reprezentuje. Czego więcej można chcieć. Popieram takiego wójta.

76


Kaczor Donald ~Kaczor Donald (Gość)11.10.2018 14:51

a ja nie będę głosował na wójta romana ani nikt kogo znam

25


Paulinka ~Paulinka (Gość)11.10.2018 16:03

Macie mnie wybrać

05


gość ~gość (Gość)11.10.2018 17:19

Koniec rządów pana romana blisko na całe szczęście

15


Stach ~Stach (Gość)11.10.2018 17:27

Od Jeżowa do Parzniewic, droga to jakieś nie porozumienie. I co z tego że powiatowa, od Kaliska przez Gałkowice też ta sama powiatowa, ale lokalne władze o lepszą drogę się postarali, nie czekając na następne wybory.

22


gość ~gość (Gość)11.10.2018 19:04

Tylko Drozdek bo jes i trzyma wszystko w garści hak gospodarz On nic po cichutku nie załatwi- wszystko musi brć zgodnie z prawem i dobrym smakiem. W przypadku Komkurencji aż strach pomyśleć

50


siki ~siki (Gość)11.10.2018 12:37

Kiełbasa wyborcza i wielki pic na wodę. Widać jak te drogi są robione. Nawet 4 lat nie wytrzymują i sa popękane. Marnotrawstwo pieniędzy przed wyborami.
Wójt to niech się weźmie za realizację wszystkich obietnic wyborczych, które naobiecywał przez ostatnie 8 lat a rzadko których dotrzymał.
Potrafi tylko obrażać inne osoby nic więcej.
Nie szanuje w ogóle ludzi.

34


ASASAS ~ASASAS (Gość)11.10.2018 10:06

Już w pierwszym zdaniu są kłamstwa..... A o drodze Laski - Parzniewice to Wójt zapomniał???? ... aha zapomniałem z Woli do Parzniewic można dojechać inna drogą....

34


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat