metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
ewan ~ewan (Gość)09.11.2009 12:22

powiem krotko... tak jak i fokus tak i maly przedsiebiorca sie utrzyma... a dlaczego? odpowiedz jest prosta... nie kazdego bedzie stac na zakupy w galerii gdzie np spodnie w Housie czy tez innym renomowanym butiku beda kosztowac ok 200zl. Taki czlowiek pojdzie czy na bazar czy do sklepiku gdzies na slowackiego i za te 200 zl bedzie mial i spodnie i bluze.

00


Aras ~Aras (Gość)09.11.2009 15:03

Wy wszyscy obrońcy mniejszych sklepów i Merkurego - zobaczcie za ile wasi ulubieńcy kupują towar u Ptaka czy w Głuchowie i za ile później sprzedają w Piotrkowie... Ja kiedyś widziałem pewną rzecz u Ptaka powiedzmy za 30 zł a kilka dni później to samo w Merkurym za 85 zł. Oni dbają o wasze kieszenie jak mało kto. Nie zbiednieją, bo i tak mało kto tam kupuje. Pozdrowienia dla pań i panów "bizmesmenów", którzy siedzą w ciepłym Merkurym, popijając z nudów piętnastą herbatę.

00


zet ~zet (Gość)09.11.2009 15:28

ci najwieksi krzykacze i tak pewnie beda sie kotłowali pod drzwiami przed otwarciek galerii a w sobote przed otwarciem media to juz na bank :) bo taka Polska natura.

00


ELA ~ELA (Gość)09.11.2009 16:20

a gdzie będzie transmisja ??tj.na jakim programie?

00


oifrdghjuk ~oifrdghjuk (Gość)09.11.2009 18:40

"zet" napisał(a):
ci najwieksi krzykacze i tak pewnie beda sie kotłowali pod drzwiami przed otwarciek galerii a w sobote przed otwarciem media to juz na bank :) bo taka Polska natura.


Rozumiem ze mowisz o sobie.

00


JOPEK ~JOPEK (Gość)09.11.2009 20:34

[/b]AFROMENTAL !!! FOCUS !!! :D

00


nikt ~nikt (Gość)09.11.2009 21:06

transmisja kolego bedzie w telewizji TRWAM:-)

00


zet ~zet (Gość)10.11.2009 08:39

"oifrdghjuk" napisał(a):
Rozumiem ze mowisz o sobie.


nie :) mowie o tych którzy najbardziej sa przeciw FM. a ty pewnie jestes jednym z nich. Uderz w stól a nozyce sie odezwa :) Poszedlbym nakrecic filmik z otwarcia media ale niestety jestem w ta sobote w pracy....

00


maddox ~maddox (Gość)10.11.2009 10:29

"zet" napisał(a):
Poszedlbym nakrecic filmik z otwarcia media ale niestety jestem w ta sobote w pracy....


Ja postaram się nakręcić ;)

00


rebel ~rebel (Gość)10.11.2009 12:40

Niektóre ubrania z bazaru są lepsze od "szmat" z markową metką. Mój kolega kupił markową bluzę za 130 zł i rozciągnęła się po 1. praniu. No, ale dla dzieciaków liczy się metka, bo co koleżanki w szkole powiedzą?

00


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat